Akce

Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)

Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)
Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)
Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)
Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)Trampolína priemer 305 cm (vrátane ochrannej siete)

Detailný popis:

Balenie obsahuje:

 • Trampolína o priemere 305 cm
 • bezpečnostná sieť pre najvyššiu možnú bezpečnosť Vašich detí
 • náradie na vypnutie pružín rámu trampolíny: 38 mm 4 nohy
 • 56x nerez kovové pružiny, každá 14 cm dlhá a 3,2 mm hrubá
 • Hi Tec konštrukcia z galvanizovanej ocele (rúrky i pružiny)
 • rúrky sú galvanizované zvnútra i zvonka, čo zaisťuje výbornú ochranu proti korózii
 • vysoko kvalitný skákací materiál PP Mesh, odolný voči UV žiareniu(Made in USA)
 • extra silný ochranný kryt pružín 500g/cm2 s UV, na okraji-24 mm hrubé
 • extra odolný polyester
 • schodíky je nutné objednať extra
 • priemer skákacej plochy je nutné vypočítať tak, že od priemeru trampolíny  treba odpočítať cca 30 cm na pružiny

Všetky trampolíny sú určené na vonkajšie použitie, netreba ich zakrývať ani upratovať pod strechu. Na rozdiel od vonkajších bazénov možno na trampolíne utužovať kondíciu po väčšiu časť roka - v našich klimatických podmienkach od marca do októbra.Absolútna zábava pre voľný čas pre mladých i starých - rozžiari nielen detské oči.
Okrem toho sa pri tejto zábave posilňujú i svaly ,zhadzujete prebytočné kilá.
Tiež pľúcam to  svedčí a zapotíte sa.
Skákanie na trampolíne aktivizuje súhru ľavej a pravej polovice mozgu a je perfektný proti stresu. Myslím, že každý kto uvidí trampolínu, dostane chuť skúsiť si len tak nezáväzne zaskákať. Každý človek bez rozdielu či ide o dieťa alebo dospelého a pôjdem ďalej, či ide o dospelého štíhleho alebo korpulentnú dámu či pupkatého pána. Prečo: Pohyb na nej vyvoláva v človeku pocit slobody a voľnosti. Človek môže na chvíľku zažiť pocit letu do výšky bez toho, že by sa mu urobilo zle od žalúdka. Trampolíny prinášajú skrátka úplný stav beztiaže po ktorom tak často túžime.Žijeme v období, kedy hrozí obezita i deťom, čo je veľmi hrozivá vec, pretože dieťa je vo vývoji a je tak viac ohrozené na zdraví než dospelý. Dieťa je vo vývoji a okrem zdravej výživy potrebuje i zdravý pohyb. Každé dieťa, i to nemotorné si bude chcieť zaskákať bez pocitu, že ostatní budú lepší a že ono bude pôsobiť neohrabane. Takému dieťaťu môže trampolína priniesť novú radosť z pohybu, ktorú možno už stratilo. Ale viac než len to, môže priniesť nových kamarátov a vážnosť v detskom kolektíve. Každý predsa nemá to šťastie mať vlastnú trampolínu, každý si nemôže dovoliť pozvať kamarátov na skákacie trampolínové odpoludnie! Dospelý človek asi už nebude lákať kamarátov na skákanie, ale každému náhlivému rodičovi odporúčam 15 minút skákania na trampolíne denne a uvidíte sami. Spadne z Vás na chvíľu stres, starosti a každodenná únava. Môžete si túto chvíľku nechať len pre seba alebo si zaskákať s Vaším dieťaťom, len Vy a Vaša ratolesť. Bežné skákanie a behanie môže poškodzovať Vaše kĺby ale skákanie na trampolíne je iné. Vaše kĺby šetrí a čo viac, pomáha zrýchliť krvný obeh, pomáha udržať Vaše telo pevné a bez celulitídy, možno zhodíte i nejaké to kilo. Uvoľníte sa a dostanete opäť späť radosť z pohybu.Poďte sa pridať s nami do klubu trampolínových nadšencov a vyberte si i Vy vlastnú trampolínu. Budete sami prekvapení koľko nových zážitkov a radosti Vám a Vašej rodine trampolína prinesie.Balenie sa skladá z 2  škatúľ ,ktoré sa vojdú do každého kombi, Vanu alebo vozidla, kde možno sklopiť zadné sedadlá a predĺžiť tak priestor kufra.(najväčšia zo škatúľ má dĺžku 180 cm)
Okraj trampolíny, ktorý chránia pružiny nie je určený na skákanie!
Trampolína je určena pouze pre domácie využitie.
Trampolína je určena pouze osobám starším 6 let.

Video:

Základné informácie:

Záruka: 24 mesiacov
Hmotnost: 70 kg
Výška: 76 cm
Průměr: 305 cm
Výška sítě: 182 cm
Výška celkem: 258 cm
Nosnost: 150 kg
Certifikát: TÜV, GS
sklademdodáváme do 24 hodin
 
Cena predtým:
335 EUR
Akčná
Cena:
118 EUR
s DPH
Kúpiť:ks
Vaše meno:
Váš email:
Váš dotaz:

Pro kontrolu opište číselný kód z obrázku do následujícího pole:
Kontrolní kód