x

Kidkraft sada riadu Bright 27 ks Kidkraft sada riadu Bright 27 ks

29,00 €
Vypredané Sledovať dostupnosť

Kidkraft sada riadu Bright 27 ks

Kompletný jedálenský set od holandského výrobcu KidKraft má všetko, čo malé gazdinky potrebujú na servírovanie. Set obsahuje 27 dielov - panvičku, hrniec, taniere, misky, hrnčeky a príbory. Všetky diely sú vyrobené z odolného plastu a sú ľahko umývateľné.

  • Obsahuje 27 ks riadu
  • Odolný a bezpečný plast
  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov
O spoločnosti KidKraft

Holandská spoločnosť KidKraft je dizajnérskym výrobcom nápaditých hračiek a darčekových predmetov známych nielen pod touto značkou. Spoločnosť bola založená v roku 1968 a od začiatku bolo jej cieľom vytvárať charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedným z popredných výrobcov drevených hračiek a izbového vybavenia v Spojených štátoch, ktorý sa novo otvára celej Európe.

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť KidKraft bola založená inžiniermi, sú ich návrhy výrobkov nad rámec toho, čo si dokážete predstaviť. To vyvyšuje ich produkty nad všetky ostatné svojho druhu a zvyšuje spokojnosť zákazníka. Spoločnosť je zameraná na prísne štandardy kvality. Všetky KidKraft výrobky sú testované, aby sa zabezpečilo, že sú v súlade s bezpečnosťou hračiek EN71 Standard.

Parametre produktu: Kidkraft sada riadu Bright 27 ks

Názov parametra Hodnota
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0,68 kg
Výrobca: KidKraft
Vhodné pro děti: od 3 let
Materiál: Plast
Kidkraft sada nádobí Bright 27 ks Kidkraft sada nádobí Bright 27 ks
Hore