Kidkraft sada riadu Bright 27 ks Kidkraft sada riadu Bright 27 ks

Akcia
29,90 €
Skladom - môžete mať 09.10. Pokiaľ objednáte dnes
do 12 hod., doručíme 09.10.

Môže sa hodiť

Kidkraft sada riadu Bright 27 ks

Kompletný jedálenský set od holandského výrobcu KidKraft má všetko, čo malé gazdinky potrebujú na servírovanie. Set obsahuje 27 dielov - panvičku, hrniec, taniere, misky, hrnčeky a príbory. Všetky diely sú vyrobené z odolného plastu a sú ľahko umývateľné.

  • Obsahuje 27 ks riadu
  • Odolný a bezpečný plast
  • Vhodné pre deti od 18 mesiacov
O spoločnosti KidKraft

Holandská spoločnosť KidKraft je dizajnérskym výrobcom nápaditých hračiek a darčekových predmetov známych nielen pod touto značkou. Spoločnosť bola založená v roku 1968 a od začiatku bolo jej cieľom vytvárať charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedným z popredných výrobcov drevených hračiek a izbového vybavenia v Spojených štátoch, ktorý sa novo otvára celej Európe.

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť KidKraft bola založená inžiniermi, sú ich návrhy výrobkov nad rámec toho, čo si dokážete predstaviť. To vyvyšuje ich produkty nad všetky ostatné svojho druhu a zvyšuje spokojnosť zákazníka. Spoločnosť je zameraná na prísne štandardy kvality. Všetky KidKraft výrobky sú testované, aby sa zabezpečilo, že sú v súlade s bezpečnosťou hračiek EN71 Standard.

Parametre produktu: Kidkraft sada riadu Bright 27 ks

Názov parametra Hodnota
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.68 Kg
Výrobca: KidKraft
Vhodné pro děti: od 3 let
Materiál: Plast
Kidkraft Zmrzlinový hrací set Kidkraft Zmrzlinový hrací set
Hore