x

Bezkonkurenčne kvalitné party stany pre profesionálov a všetkých, ktorí hľadajú maximálnu kvalitu, úžitok a bezpečnosť. Nami ponúkané party stany Premium disponujú silnejšou kovovou konštrukciou, výstuhou striech, obvodovým rámom pri zemi a možnosťou ukotviť párty stan k podlahe. Rovnako ako všetky ostatné modely, má aj každý party stan Premium kvalitnú plachtu z PVC s gramážou 500 g / m2.

Bezkonkurenčne kvalitné party stany pre profesionálov a všetkých, ktorí hľadajú maximálnu kvalitu, úžitok a bezpečnosť. Nami ponúkané party stany Premium disponujú silnejšou kovovou konštrukciou, výstuhou striech, obvodovým rámom pri zemi a možnosťou ukotviť párty stan k podlahe. Rovnako ako všetky ostatné modely, má aj každý party stan Premium kvalitnú plachtu z PVC s gramážou 500 g / m2.

Celý text
6 produktov

Kvalitný party stan nemusí mať len obyčajnú a jednoduchú podobu. V tejto sekcii vám totiž ponúkame party stan, ktorý je ideálny na akúkoľvek väčšiu akciu, kde nahradí štandardnú budovu. Jednou z výhod, ktoré vám môžu party stany ponúknuť, je bohatý výber, z ktorého si vyberiete podľa vášho dostupného priestoru, ale tiež podľa počtu hostí, ktorý plánujete pozvať. Potom stačí zvolené party stany vybaviť potrebnými stoličkami, stolmi alebo pivnými setmi a všetko je pripravené.

Prepracovaná a pevná konštrukcia

Ako sme už spomenuli, party stany sú ideálne aj pre profesionálne použitie. Kým nožnicový stan je skvelý pre vašu záhradu, premium záhradný party stan je ideálny aj na akúkoľvek verejnú akciu, svadbu, meeting, alebo firemný večierok. Takéto záhradné stany vás totiž ochránia nielen pred dažďom, ale aj pred vetrom. Vďaka svojej veľkosti a konceptu však dané záhradné party stany umožnia tiež vykurovanie, napríklad horúcim vzduchom. K tomuto vám výborne poslúžia plynové žiariče. Ideálna voľba do chladnejších dní.

Vyberte rozmer, ktorý zodpovedá vašim potrebám

Ako sme už načrtli, výber máme v tomto smere skutočne široký. Nie je tak problémom vybrať konkrétny stan na párty, ktorý bude zodpovedať svojimi rozmermi tomu, koľko hostí vlastne plánujete pozvať. A ak sa počasie nevydarí, budete radi práve za túto správnu voľbu, ktorá všetko zachránila.

Pre všetkých, ktorí organizujú menšie mestské akcie, pivné slávnosti, svadby, rodinné oslavy a ďalšie kultúrne podujatia, kde sa nepočíta s väčším množstvom ľudí, dobre poslúži malý party stan s rozmermi 3 x 6 metrov. Aj s takýmto malým stanom sú vaše možnosti obrovské.

Najviac prémiových party stanov však ponúkame vo veľkorysých rozmeroch, ktoré sú perfektné pre všetky väčšie kultúrne podujatia, kde je potrebné zabezpečiť dostatok priestoru, aby mali všetci hostia v party stane pohodlie a nemuseli sa tlačiť.

Hlavné prednosti prémiových party stanov

Oproti klasickému variantu majú prémiové party stany veľa konštrukčných doplnkov, ktoré týmto stanom pridávajú na pevnosti.

  • Jedným zo zásadných rozdielov oproti štandardnej verzii sú zosilnené tyče konštrukcie, z ktorých je party stan postavený. Rovnako tak rohové spojnice tyčí sú silnejšie.
  • Ďalej sú tu ďalšie prvky, ktoré dodávajú party stanu Premium na pevnosti. Je to predovšetkým obvodový kovový rám pri zemi, ktorý spevňuje celú konštrukciu a robí tak stan pevnejším.
  • Ďalšou prednosťou sú tiež výstuhy strechy. Vďaka týmto výstuhám je strecha party stanu omnoho odolnejšia proti vetru a dažďu, a vy tak môžete zostať pokojným a nebáť sa poškodenia stanu alebo zranenia hostí aj počas veľmi zlého počasia.

Pre maximálnu istotu a bezpečie vašich hostí existujú tiež búrkové sady, ktoré zaistia pomocou veľmi pevných popruhov s račňou ukotvenie stanu ako do zeme, tak aj do betónu. Aj tieto produkty nájdete v našej ponuke - stačí navštíviť sekciu príslušenstva.

Kvalitná plachta je nevyhnutnosť

Dôležitým prvkom party stanu je tiež samotná plachta. Tá by mala byť dostatočne pevná a odolná, aby vydržala nápor počasia, opakovaného skladania a rozkladania, a tiež správanie vašich návštevníkov. Všetky party stany z našej ponuky disponujú kvalitnou plachtou vyrobenou z PVC s vysokou gramážou - 500 gramov na meter štvorcový. Podobný alebo dokonca rovnaký typ plachiet nájdete napríklad na prívesoch kamiónov. Tieto plachty sú veľmi pevné, takže vydržia nápor silného vetra a dažďa, len tak ľahko sa teda nepredrú ani nepretrhnú.

 

 

 


Hore