Bezkonkurenčne kvalitné párty stany pre profesionálov a všetkých, ktorí hľadajú maximálnu kvalitu, úžitok a bezpečnosť. Nami ponúkané party stany Premium disponujú silnejšou kovovou konštrukciou, výstuhou striech, obvodovým rámom pri zemi a možnosťou ukotviť párty stan k podlahe. Rovnako ako všetky ostatné modely má aj každý party stan Premium kvalitnú plachtu z PVC s gramážou 500 g / m2.

Kvalitný párty stan nemusí mať len obyčajnú a jednoduchú podobu. V tejto sekcii vám totiž ponúkame party stan, ktorý je ideálny na akúkoľvek väčšiu akciu, kde nahradí štandardnú budovu. Jednou z výhod, ktoré vám môžu party stany ponúknuť, je bohatý výber, z ktorého si vyberiete podľa vášho dostupného priestoru, ale tiež podľa hostí, ktoré plánujete pozvať. Potom stačí zvolený párty stany vybaviť potrebnými stoličkami, stôlmi alebo pivnými setmi a je všetko hotové.

 

Prepracovaná a pevná konštrukcia

Ako sme už spomenuli, sú ideálne aj pre profesionálne použitie. Kým nožnicový stan je skvelý pre vašu záhradu, premium záhradný párty stan je ideálny aj na akúkoľvek verejnú akciu, svadbu, meeting, alebo firemný večierok. Takéto záhradné stany totiž ochránia nielen pred dažďom, ale aj pred vetrom. Vďaka svojej veľkosti a konceptu však dané záhradné párty stany umožnia tiež vykurovanie, napríklad horúcim vzduchom. K tomu výborne poslúžia plynové žiariče. Ideálna voľba aj do chladnejších dní.

 

Vyberte rozmer, ktorý zodpovedá vašim potrebám

Ako sme už načrtli, výber máme v tomto smere skutočne široký a tak nie je problém vybrať konkrétny stan na párty, ktorý bude zodpovedať svojimi rozmermi tomu, koľko klientov vlastne plánujete pozvať. A ak sa počasie nevydarí, budete radi práve za túto správnu voľbu, ktorá všetko zachránila.

Pre všetkých, ktorí organizujú menšie mestské akcie, pivné slávnosti, svadby, rodinné oslavy a ďalšie kultúrne podujatia, kde sa nepočíta s nijako veľkým množstvom ľudí, dobre poslúži malý párty stan s rozmermi 3 x 6 metrov. Aj s takto malým stanom sú vaše možnosti obrovské.

Najviac prémiových party stanov však ponúkame vo veľkorysých rozmeroch, ktoré sú perfektné pre všetky väčšie kultúrne podujatia, kde je potrebné zabezpečiť dostatok priestoru, aby sa všetci hostia pohodlne do parti stanu vošli a nemuseli sa tlačiť.

 

Hlavné prednosti prémiových párty stanov

Oproti klasickej variante majú prémiové party stany veľa konštrukčných doplnkov, ktoré týmto stanom pridávajú na pevnosti.

  • Jedným zo zásadných rozdielov oproti štandardnej verzii sú zosilnené tyče konštrukcie, z ktorých je párty stan postavený. Rovnako tak rohové spojnice tyčí sú silnejšie.
  • Ďalej sú tu ďalšie prvky, ktoré dodávajú party stanu Premium na pevnosti. Je to predovšetkým obvodový kovový rám pri zemi, ktorý spevňuje celú konštrukciu a robí tak stan pevnejším.
  • Ďalšou prednosťou sú tiež výstuhy strechy. Vďaka týmto výstuhám je strecha párty stanu omnoho odolnejšia proti vetru a dažďu a vy tak môžete mať pokoj a nestrachovať sa o poškodení stanu alebo zranenia klientov aj počas veľmi zlého počasia.

Pre maximálnu istotu a bezpečie vašich klientov ešte tiež existujú búrkové sady, ktoré zaistia pomocou veľmi pevných popruhov s račňou ukotvenie stanu ako do zeme alebo betónu. Aj tieto produkty nájdete v našej ponuke - stačí navštíviť sekciu príslušenstva.

Kvalitná plachta je nevyhnutnosť

Dôležitým prvkom párty stanu je tiež plachta. Tá by mala byť dostatočne pevná a odolná, aby vydržala nápor počasia, opakovaného skladania a tiež správanie návštevníkov. Všetky party stany z našej ponuky disponujú kvalitnou plachtou vyrobenou z PVC s vysokou gramážou 500 gramov na meter štvorcový. Podobný, alebo dokonca rovnaký typ plachiet nájdete napríklad na prívesoch kamiónov. Tieto plachty sú veľmi pevné, takže vydržia nápor silného vetra a dažďa, len tak sa nepredrú ani nepretrhnú.

 

 

 


Hore