Ponúkame vysoko kvalitné párty stany v mnohých variantoch. Či už hľadáte lacný party stan vo výpredajoch alebo prémiovú kvalitu, tak u nás zaručene nájdete to, čo hľadáte. Navyše môžete vyberať z mnohých rôznych veľkostí párty stanov v niekoľkých farebných prevedeniach. Naše párty stany sú zárukou kvality a budú vám slúžiť dlhé roky.

Ponúkame vysoko kvalitné párty stany v mnohých variantoch. Či už hľadáte lacný party stan vo výpredajoch alebo prémiovú kvalitu, tak u nás zaručene nájdete to, čo hľadáte. Navyše môžete vyberať z mnohých rôznych veľkostí párty stanov v niekoľkých farebných prevedeniach. Naše párty stany sú zárukou kvality a budú vám slúžiť dlhé roky.

Celý text
Zoradiť podľa
27 produktov

Party stany predaj

Či už organizujete akokoľvek veľkú akciu, párty stan je možnosťou, ako zabezpečiť svojim hosťom prístrešie. Nami ponúkaný party stan môže mať mnoho podôb, od najmenších variantov, pre varianty pre stovky ľudí. Napríklad párty stan Economy alebo párty stan Prémium. Práve takéto party stany môžu byť využité napríklad na rôznych festivaloch, alebo hudobných a kultúrnych akciách. Naopak tie menšie párty stany sú vhodné napríklad na vašu záhradu a grilovanie.

Jednoduché postavenie je základ

Ak zostaneme pri vašej záhrade, tu sú najlepším variantom takzvané nožnicové stany. Nazývajú sa tak pre svoju konštrukciu, kedy stačí nožnicový stan doslova rozbaliť, upevniť a tým montáž končí. Je tak ideálny záhradný stan pre pár hostí. Samozrejme aj tento variant vám ponúkame v niekoľkých veľkostiach, ktoré ukážu, že záhradný párty stan rozhodne nemusí byť malý. Ak hľadáte skutočne kvalitný predaj party stanov u odborníka so skúsenosťami, ste na správnej adrese.

Zahradný stan vás ochráni pred nepriaznivým počasím

A prečo záhradné párty stany vlastne kúpiť? Predovšetkým preto, že vás ochráni pred nepriaznivým počasím. A to nielen pred dažďom, ale prepracovaný stan na párty ochránia aj pred vetrom, vďaka kvalitným bočniciam. Pamätajte teda, že ak stany na párty, rozhodne celá akcia dopadne perfektne, bez ohľadu na počasie. A to si predstavte, ak vonku na záhrade organizujete gril párty alebo rovno svadobnú hostinu.

Párty stany ponúkame v mnohých variantoch

V našej ponuke nájdete naozaj širokú škálu party stanov, ktoré sú vhodné pre mnoho rôznych udalostí. Či už ste obec a potrebujete na slávnosti zabezpečiť pre vašich obyvateľov dostatočne veľký a kvalitný priestor, kde sa môžu v prípade nepriazne počasia usadiť, vlastníte cateringovú agentúru a potrebujete veľký párty stan ako priestor pre pohostenie, alebo organizujete vonkajšie svadby a chcete v párty stane usporadúvať večierok z našej ponuky si určite vyberiete. Ak premýšľate, že si kúpite jeden párty stan a nie ste si istí cenou, tak máme aj sekciu výpredajov, takže si určite vyberiete.

  • Pre všetkých, ktorí hľadajú lacné párty stany a potrebujú finančne dostupný produkt, ktorý však bude dostatočne kvalitný, ponúkame ekonomické párty stany za veľmi výhodnú cenu, ktoré sú navyše často najlacnejšie na trhu, ponúkajú maximálnu kvalitu a úžitok.
  • Pokiaľ si potrpíte na kvalitu a chcete od svojho párty stanu maximum, môžete vyberať z mnohých prémiových variantov, ktoré ponúkajú mnoho výhod, a ešte kvalitnejšie spracovanie, aby váš party stan bol naozaj odolný a odolal aj tomu najviac nepriaznivému počasiu.
  • V prípade, že pre vaše akcie potrebujete certifikované ohňovzdorné párty stany, tak i pre takéto prípady máme riešenie, kde nájdete veľké párty stany s nehorľavými plachtami.

 

Odolná konštrukcia párty stanov pre dlhú životnosť

Nami ponúkané párty stany majú veľmi kvalitnú plne pozinkovanú kovovú konštrukciu, ktorá vyniká dlhou životnosťou a maximálnou odolnosťou, takže nemusíte mať obavy, že by ich silnejší vietor zničil. Ak sa chcete poistiť a zabezpečiť maximálnu výdrž a tiež ochranu vašich klientov, vyberajte párty stany premium, ktoré majú zosilnenú kovovú konštrukciu, a navyše aj výstuhy strechy a obvodový rám okolo zeme. Ak by aj toto pre vás bolo málo, ponúkame tiež búrkové sady pre párty stany, ktoré pomocou kolíkov ukotvíte ako do zeme alebo do betónu pomocou veľmi pevné upínacie pásy s račňou.


Hore