Môžete ho poznať napríklad z rôznych barov a iných podobne zameraných podnikov. To však neznamená, že si nemôžete zahrať stolný futbal u vás doma. V súčasnosti nie je nič jednoduchšie, ako si zaobstarať tento stolný futbal a užiť si s priateľmi nezabudnuteľný zážitok plný zábavy a vzrušenia. Mnohé kúsky z našej ponuky vás ohromia.

Môžete ho poznať napríklad z rôznych barov a iných podobne zameraných podnikov. To však neznamená, že si nemôžete zahrať stolný futbal u vás doma. V súčasnosti nie je nič jednoduchšie, ako si zaobstarať tento stolný futbal a užiť si s priateľmi nezabudnuteľný zážitok plný zábavy a vzrušenia. Mnohé kúsky z našej ponuky vás ohromia.

Celý text
Zoradiť podľa
7 produktov

Obľúbená zábava nielen v baroch, ale aj na pracoviskách alebo doma. Presne to je stolný futbal, ktorý je populárny po celom svete a len málo ľudí dokáže odolať túžbe zahrať si stolný futbal. Vďaka našej ponuke však budete mať túto možnosť aj u vás doma. Ideálna príležitosť zavolať priateľom a pozvať ich na malý zábavný turnaj.

Vyberte si z radu modelov

Samozrejme, v ponuke nie je len jeden typ, pretože na celom svete existuje veľa možností, a preto ponúkame stolný futbal v niekoľkých rôznych variantoch, ktoré vás zaručene zaujmú. Stačí si vybrať ten správny a užiť si dokonalú zábavu, kedykoľvek budete chcieť. S rodinou a priateľmi. Okrem toho učenie stolného futbalu rozhodne nie je ťažké a náročné, pretože ho zvládne každý.

Potešte aj svoje deti

Stolný futbal však rozhodne nie je len zábavou pre dospelých, pretože ho samozrejme môžu hrať aj deti. Menšie deti tu nájdu špeciálny stolný futbal pre deti, ktorý je špeciálne prispôsobený ich menšiemu vzrastu. Ak teda hľadáte ideálny darček pre svojho potomka, verte, že ak si vyberiete detský stolný futbal, určite budete dávať darček namiesto hračky, a to možno aj na dlhé roky.

Stolný futbal je určený pre deti aj dospelých

Nezáleží na tom, či si ho chcete zaobstarať pre seba alebo pre svoje deti. Stolný futbal prináša zábavu pre obe skupiny. Napríklad dospelí sa môžu zabávať so svojimi priateľmi na rôznych večierkoch. Na druhej strane, deti sa môžu hrať so svojimi súrodencami alebo s kamarátmi, ktorých si pozvú k vám domov za účelom spoločnej hry. Je to vďaka tomu, že majú stolný futbal.

Niekoľko rôznych vyhotovení

Ak sa vrátime ku klasickým barom a iným miestam, určite majú bežné, najpoužívanejšie varianty, ktoré sú určené pre 4 hráčov. Nie sú to však jediné stolné futbaly stoly, ktoré dnes existujú. Nie je problém získať aj ďalšie. Tie jednoznačne dominujú na trhu a, samozrejme, aj v našom eshope:

  • Klasické prevedenie pre 4 hráčov
  • Prevedenie pre 2 hráčov
  • Mini stolné futbaly

Samozrejme, je tu aj možnosť výberu rozmerov. Samotné ihrisko aj rozmery, ktoré sa vzťahujú na výšku daného hracieho stola. Je možné vybrať si presne ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Mnoho dalších predností

Stolný futbal nie je len hra na precvičovanie presnosti, rýchlych reakcií alebo spolupráce. Je to doplnok, ktorý dokáže zaujať aj mnohými praktickými funkciami. Vďaka tomu je vhodný aj do menších interiérov, pretože vám môžeme ponúknuť aj riešenia, ktoré zaujmú tým, že sú skladné. Zaberajú teda len minimum miesta. Od nás môžete získať aj riešenie, ktoré neponúka len klasický stolný futbal. Ide o multifunkčný stôl, ktorý ponúka celkovo až 15 rôznych hier. Jedna konkrétna vec, jeden konkrétny dizajn ponúkne naozaj bohaté formy zábavy.

 

 

 


Hore