Prečo nakupovať s nami

Tovar označený skladom odosielame max. do 24 h.

Takto označený tovar je skutočne skladom na našom vlastnom sklade a v pracovných dňoch u objednávok do 10h je odoslaný dokonca ešte v ten deň. 

Vlastný sklad s plochou 2000 m2

Veľký vlastný sklad nám umožňuje mať skladom a tak ihneď k odoslaniu väčšinu ponúkaných produktov, ktoré tak dostanete výrazne skôr ako od konkurencie.

Garancia najnižšej ceny

Pri všetkých takto označených produktoch garantujeme, že na našom trhu nemá nikto nižšiu cenu za identický výrobok, ktorý by mal na sklade.

Shop Roku 2010, 2011, 2012 - víťaz, finalista, finalista

Získali sme 1.miesto v súťaži Shop Roku 2010, ktorú organizuje porovnávací portál Heureka.cz a opakovane sme sa dostali v tejto súťaži medzi finalistov. 

Certifikácie TÜV, APEK, SOS, Overené zákazníkmi

Sme držiteľmi mnohých certifkátov, ktoré garantujú dodržiavanie daných štandardov a vysokej úrovne kvality poskytovaných služieb.

Profesionálna zákaznícka podpora

Naša zákaznícka podpora pozná všetky naše predávané produkty, zodpovie všetky vaše otázky a poradí s výberom produktu.

Predĺžená záruka a okamžitá výmena tovaru

Zákazníkom ponúkame pri vybraných produktoch aj možnosť zakúpenia predĺženej záruky na 3 roky alebo záruku výmeny tovaru.

Rôzne druhy platieb

Môžete pohodlne online nakupovať prostredníctvom mnohých spôsobov zabezpečených online platieb alebo využiť klasické dobierky. 

Podrobný popis, veľké množstvo fotografiií a videí

U všetkých produktoch nájdete vyčerpávajúce informácie o produkte vrátane mnohých fotografií a pri vybraných produktoch i videá.

Možnosť nákupu bez registrácie

U nás môžete objednať okamžite bez nutnosti registrácie.


Hore