Prečo nakupovať s nami

Tovar označený skladom odosielame max. do 24 h.

Takto označený tovar je skutočne skladom na našom vlastnom sklade a v pracovných dňoch u objednávok do 10h je odoslaný dokonca ešte v ten deň. 

Vlastný sklad s plochou 2000 m2

Veľký vlastný sklad nám umožňuje mať skladom a tak ihneď k odoslaniu väčšinu ponúkaných produktov, ktoré tak dostanete výrazne skôr ako od konkurencie.

Chránime svojich zákazníkov a zamestnancov

Poctivo kontrolujeme všetkých pracovníkov, ktorí môžu prísť do styku so zásielkami a dbáme na to, aby sa dodržiavala veľmi prísna hygiena.

Shop Roku 2010, 2011, 2012 - víťaz, finalista, finalista

Získali sme 1.miesto v súťaži Shop Roku 2010, ktorú organizuje porovnávací portál Heureka.cz a opakovane sme sa dostali v tejto súťaži medzi finalistov. 

Certifikácie TÜV, APEK, SOS, Overené zákazníkmi

Sme držiteľmi mnohých certifkátov, ktoré garantujú dodržiavanie daných štandardov a vysokej úrovne kvality poskytovaných služieb.

Profesionálna zákaznícka podpora

Naša zákaznícka podpora pozná všetky naše predávané produkty, zodpovie všetky vaše otázky a poradí s výberom produktu.

Predĺžená záruka a okamžitá výmena tovaru

Zákazníkom ponúkame pri vybraných produktoch aj možnosť zakúpenia predĺženej záruky na 3 roky alebo záruku výmeny tovaru.

Rôzne druhy platieb

Môžete pohodlne online nakupovať prostredníctvom mnohých spôsobov zabezpečených online platieb alebo využiť klasické dobierky. 

Podrobný popis, veľké množstvo fotografiií a videí

U všetkých produktoch nájdete vyčerpávajúce informácie o produkte vrátane mnohých fotografií a pri vybraných produktoch i videá.

Možnosť nákupu bez registrácie

U nás môžete objednať okamžite bez nutnosti registrácie.


Hore