Kvalitné nafukovacie vírivky z našej ponuky potešia všetkých, ktorí hľadajú možnosť relaxácie, pohody a luxusu za dostupnú cenu. Navyše, narozdiel od klasického variantu sa dá nafukovacia vírivka umiestniť kamkoľvek. Takže je len na vás, kde si doprajete príjemné chvíle s partnerom alebo rodinou. Neváhajte a kúpte si vlastnú nafukovaciu vírivku z našej ponuky. Nami dodávané nafukovacie vírivky značiek Intex, Bestway a Hanscraft sú zárukou kvality a skvelej ceny.

Kvalitné nafukovacie vírivky z našej ponuky potešia všetkých, ktorí hľadajú možnosť relaxácie, pohody a luxusu za dostupnú cenu. Navyše, narozdiel od klasického variantu sa dá nafukovacia vírivka umiestniť kamkoľvek. Takže je len na vás, kde si doprajete príjemné chvíle s partnerom alebo rodinou. Neváhajte a kúpte si vlastnú nafukovaciu vírivku z našej ponuky. Nami dodávané nafukovacie vírivky značiek Intex, Bestway a Hanscraft sú zárukou kvality a skvelej ceny.

Celý text
Zoradiť podľa
15 produktov

Domáci wellness za babku

Vytvoriť si svoj vlastný domáci wellness nikdy nebolo jednoduchšie. Nafukovacie vírivky predstavujú ideálne riešenie pre tých, ktorí si chcú dopriať každodennú chvíľku luxusného odpočinku a masáže, ale utrácať tisíce za klasickú akrylátovú vírivku sa im prieči. Vďaka tryskám, korých je na vírivke umiestnených vyše stovka a veľmi komfortným sedadlám a opierkam, vám nafukovacia vírivka pripraví dokonalý relaxačný zážitok, ktorý od ich finančne náročnejších variantov len ťažko rozoznáte.

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Nafukovacie vírivky sa hodia do interiérov, na terasu, záhradu, ale napríklad aj na balkón. Ich prednosťou je tiež veľmi jednoduchá a rýchla inštalácia, ktorú hravo zvládnete svojpomocne. Vírivku počas 10 minút pomocou čerpadla nafúknete a napustíte, a potom si už so svojím partnerom, rodinou či priateľmi vychutnávate súkromný vírivý kúpeľ.

Nafukovaciu vírivku prenesiete kamkoľvek

Pri nafukovacích vírivkách oceníte aj ich jednoduchú a ľahkú nafukovaciu konštrukciu, ktorá vám umožní si vírivku kedykoľvek a kamkoľvek ľubovoľne preniesť. Ak napríklad vyrážate s priateľmi na chatu, nič vám v tom nebráni, vziať si svoj malý domáci wellness so sebou.

Odpočinok, masáž, uvoľnenie svalov

Cítite sa prepracovaní, trápia vás pravidelné bolesti chrbta a ďalšie neduhy? Naordinujte si 30 minút denne vo vírivke a pozitívne zmeny na vašom tele i mysli na seba nenechajú dlho čakať. O maximálne uvoľnenie a prehriatie vašich svalov sa postarajú nafukovacie vírivky s výkonným ohrevom vody až na 42 ° C, ktoré rovnako nájdete v našej ponuke.

Zdravotné účinky víriviek

Masážne trysky v kombinácii s horúcim kúpeľom blahodarne pôsobia nielen na vaše telo, ale aj na vášho ducha a predovšetkým celkové zdravie. Svoje o tom napokon vedia aj lekári, ktorí rehabilitačné pobyty vo vírivke predpisujú svojim pacientom po úrazoch či operáciách.

Aké zdravotné benefity vám prinesie pobyt vo vírivke?

  • Odplaví stres a napätie.
  • Akonáhle sa vo vašom tele nahromadí stres a napätie, odnesú si to predovšetkým svaly. Tie vám potom vysielajú varovné signály napríklad v podobe stuhnutej šije alebo zablokovanej krčnej chrbtice. A práve vo vírivke dochádza k ich uvoľneniu, a rovnako tak aj na zníženie hladiny stresových hormónov.
  • Vaše kĺby zaplesajú. 
  • Pri hydroterapii tiež dochádza k stimulácii lymfatického a krvného systému, preto je vírivka vhodná aj pre vaše kĺby. Vírivka si poradí ako so stuhnutými, tak aj s opuchnutými kĺbmi.
  • Posilníte svoju flexibilitu.
  • Keď sa svaly vo vírivke zahrejú, stávajú sa pružnejšími. Pravidelné bublinkové kúpele teda vedú k zvýšenej flexibilite a zlepšenie celkovej ohybnosti vášho tela.
  • Skvalitníte svoj spánok.
  • Nedarí sa vám večer zaspať a vážite si každú noc, počas ktorej sa ani raz neprebudíte? Zabudnite na prášky či kvapky na spanie a namiesto nich si pred spaním dopraje chvíľku vo vírivke. Vírivka vás upokojí a perfektne naladí na hlboký spánok.
  • Z vírivky vyleziete o pár rokov mladší.
  • Pravidelný pobyt vo vírivke sa okrem iného odrazí aj na vašom vzhľade, čo iste ocenia hlavne dámy. Kým relaxujeme vo vírivke, naše tvárové svaly sa absolútne uvoľnia a my sa tak nestačíme čudovať, že máme po niekoľkých kúpeľoch vo vírivke pleť ako bábätko.

Slaná voda vo vírivke? Žiadny problém!

Nezdá sa vám predstava svojho vlastného wellness dostatočne čarovná? A čo by ste povedali na to, mať doma svoj vlastný kúsok mora? Vzhľadom k tomu, že sa slaná voda stala hitom aj v spojitosti s nafukovacími vírivkami, nie je to nič, čo by sme vám nemohli splniť

Soľ vs. chlórová bazénová chémia

Soľou vo vírivke navyše môžete plne nahradiť bazénovú chémiu s obsahom chlóru. Chlór síce roky patrí k osvedčeným dezinfekčným prípravkom, no nie každý znáša dobre jeho prítomnosť vo vode. Chlór spôsobuje množstvu ľudí kožné problémy a alergické reakcie, no soľ je v tomto ohľade oveľa šetrnejšia. Okrem antiseptických a dezinfekčných vlastností sa soľ vyznačuje tiež liečivými účinkami. Jedným z hlavných dôvodov, prečo volia ľudia do víriviek či bazénov radšej soľ než chlórovú chémiu je ten, že voda vyžaduje potom len minimálnu údržbu.

Inštalácia solonizačnej jednotky

Ponúkajú sa vám dve možnosti, ako docieliť slanú vodu v nafukovacej vírivke. Buď si môžete ku svojej existujúcej vírivke prikúpiť solonizačnú jednotku, alebo si zaobstarať nafukovaciu vírivku so vstavaným solinátorom. Druhá možnosť vychádza z hľadiska financií oveľa lacnejšie. Proces dezinfekcie slanej vody cez solonizačnú jednotku potom funguje na princípe elektrolýzy, pri ktorej sa slaná voda premieňa na voľný chlór. Fyzicky sa teda chlór v slanej vode vyskytuje tiež, avšak nezapácha a k pokožke je maximálne šetrný.

Nafukovacia vírivka ako ozdoba vašej záhrady

Nafukovacie vírivky u nás nájdete v mnohých prevedeniach i farbách. Od klasických neutrálnych odtieňov až po luxusné dizajnové spracovania. To, či sa rozhodnete pre nafukovaciu vírivku v imitácii pštrosej kože, alebo stavíte na béžovú klasiku, záleží čisto od vášho vkusu. Tak či tak sa nafukovacia vírivka stane šperkom vašej terasy či záhrady, ktorý si zamilujete na prvý pohľad.


Hore