Kvalitné nafukovacie vírivky z našej ponuky potešia všetkých, ktorí hľadajú možnosť relaxácie, pohody a luxusu za dostupnú cenu. Navyše oproti klasickej variante sa dá nafukovacia vírivka umiestniť kamkoľvek, takže je len na vás, kde si doprajete príjemné chvíle s partnerom alebo rodinou. Tak neváhajte a kúpte si vlastnú nafukovaciu vírivku z našej ponuky. Nami dodávané nafukovacie vírivky Intex, Bestway a Hanscraft sú zárukou kvality a skvelej ceny.

Domáci wellness za babku

Vytvoriť si svoj vlastný domáci wellness nikdy nebolo jednoduchšie. Nafukovacie vírivky predstavujú ideálne riešenie pre tých, ktorí si chcú dopriať každodennú chvíľku luxusného odpočinku a masáže, ale utrácať státisíce za klasickú akrylátovú vírivku sa im prieči. Vďaka viac ako stovke masážnych trysiek a veľmi komfortným sedadlám aj opierkam vám nafukovacia vírivka pripraví dokonalý relaxačný zážitok, ktorý od ich finančne náročnejšej varianty len ťažko rozoznáte.

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Nafukovacie vírivky sa hodia do interiérov, na terasu, záhradu, ale napríklad aj na balkón. Ich prednosťou je tiež veľmi jednoduchá a rýchla inštalácia, ktorú hravo zvládnete svojpomocne. Vírivku počas 10 minút pomocou čerpadla nafúknete, napustíte a potom už si so svojim partnerom, rodinou či priateľmi vychutnávate súkromnú vírivú kúpeľ.

Nafukovaciu vírivku prenesiete kamkoľvek

U nafukovacích víriviek oceníte aj ich jednoduchú nafukovaciu konštrukciu, ktorá vám umožní si vírivku kedykoľvek kamkoľvek ľubovoľne preniesť. Ak napríklad vyrážate s priateľmi na chatu, nič vám nebráni v tom vziať si svoj malý domáci wellness so sebou.

Odpočinok, masáž, uvoľnenie svalov

Cítite sa prepracovaní, trápi vás pravidelné bolesti chrbta a ďalšie neduhy? Naordinujte si 30 minút denne vo vírivke a pozitívne zmeny na vašom tele i mysli na seba nenechajú dlho čakať. O maximálne uvoľnenie a prehriatie vašich svalov sa postarajú nafukovacie vírivky s výkonným ohrevom vody až na 42 ° C, ktoré v našej ponuke tiež nájdete.

Zdravotné účinky víriviek

Masážne trysky v kombinácii s horúcim kúpeľom blahodarne pôsobia nielen na naše telo, ale aj na nášho ducha a predovšetkým zdravie. Svoje o tom napokon vedia aj lekári, ktorí rehabilitačné pobyty vo vírivke predpisujú svojim pacientom po úrazoch či operáciách.

Aké zdravotné benefity vám pobyt vo vírivke prinesie?

  • Odplaví stres a napätie
  • Akonáhle sa v našom tele nahromadí stres a napätie, odnesú to predovšetkým svaly, ktoré k nám potom vysielajú varovné signály napríklad v podobe stuhnutej šije alebo zablokovanej krčnej chrbtice. A práve vo vírivke dochádza k ich uvoľneniu a rovnako tak aj na zníženie hladiny stresových hormónov.
  • Vaše kĺby zaplesajú
  • Pri hydroterapii tiež dochádza k stimulácii lymfatického a krvného systému, preto je vírivka vhodná aj pre vaše kĺby. Vírivka si poradí so ako sa stuhnutými, tak aj s opuchnutými kĺbmi.
  • Posilníte svoju flexibilitu
  • Keď sa svaly vo vírivke zahrejú, stávajú sa pružnejšími. Pravidelné bublinkové kúpele teda vedú k zvýšenej flexibilite a zlepšenie celkovej ohybnosti nášho tela.
  • Skvalitníte svoj spánok
  • Nedarí sa vám večer zaspať a vážite si každú noc, kedy sa ani raz nevzbudíte? Zabudnite na prášky či kvapky a namiesto toho si pred spaním dopraje chvíľku vo vírivke. Vírivka vás upokojí a perfektne naladí na hlboký spánok.
  • Z vírivky vyleziete o pár rokov mladšie
  • Pravidelný pobyt vo vírivke sa okrem iného odrazí aj na vašom vzhľade, čo iste ocenia hlavne dámy. Kým relaxujeme vo vírivke, naše tvárové svaly sa absolútne uvoľnia, a my sa tak nestačíme čudovať, že máme po niekoľkých kúpeľoch vo vírivke pleť ako bábätko.

Slaná voda vo vírivke? Žiadny problém!

Nezdá sa vám predstava svojho vlastného wellness dostatočne čarovná? A čo by ste povedali tomu mať doma svoj vlastný kúsok mora? Vzhľadom k tomu, že dnes už sa slaná voda stala hitom aj v spojitosti s nafukovacími vírivkami, to nie je nič, čo by sme vám nemohli splniť

Soľ vs. chlórová bazénová chémia

Soľou vo vírivke navyše môžete plne nahradiť bazénovú chémiu s obsahom chlóru. Chlór sa síce roky patrí k osvedčeným dezinfekčným prípravkom, však nie každý znesie jeho prítomnosť vo vode. Chlór množstvu ľuďom spôsobuje kožné problémy a alergické reakcie, soľ je v tomto ohľade oveľa šetrnejšie. Okrem antiseptických a dezinfekčných vlastností sa soľ vyznačuje tiež liečivými účinkami. Jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia do víriviek aj bazénov volia radšej soľ než chlórovú chémiu do víriviek, je to, že voda potom vyžaduje len minimálnu údržbu.

Inštalácia solonizačnej jednotky

Ponúkajú sa vám dve možnosti, ako docieliť slanú vodu v nafukovacej vírivke. Buď si môžete ku svojej existujúcej vírivke prikúpiť solonizačnú jednotku, alebo si kúpiť nafukovaciu vírivku s už vstavaným solinátorom, čo vyjde z hľadiska financií oveľa lacnejšie. Proces dezinfekcie slanej vody cez solonizačnú jednotku potom funguje na princípe elektrolýzy, pri ktorej sa slaná voda premieňa na voľný chlór. Fyzicky sa chlór teda v slanej vode tiež vyskytuje, avšak nezapácha a k pokožke je maximálne šetrný.

Nafukovacie vírivka ako ozdoba vašej záhrady

Nafukovacie vírivky u nás nájdete v mnohých prevedeniach i farbách, od klasických neutrálnych odtieňov až po luxusné dizajnové spracovanie. To, či sa rozhodnete pre nafukovaciu vírivku v imitácii pštrosej kože, alebo stavíte na béžovú klasiku, záleží čisto len na vašom vkuse. Tak ako tak sa nafukovacia vírivka stane šperkom vašej terasy či záhrady, ktorý si zamilujete na prvý pohľad.


Hore