Ponúkame širokú ponuku gumových nafukovacích člnov v rôznych variantoch (motorové, bez motorov) a to je to pravé pre každého milovníka vodných plôch. Vysoká kvalita, moderný dizajn, široká ponuka. Ak sa chystáte zažiť letné dobrodružstvo na vode, alebo ste nadšený rybár, potom vám naše člny budú určite ideálnym spoločníkom.

Vyrážate na dovolenku k vode, alebo ste vášnivým rybárom, ktorý je pri vode neustále? Potom sú skvelou voľbou nafukovacie člny, vďaka ktorým môžete pohodlne brázdiť vodnú hladinu jazier, rybníkov, alebo aj nádrží. V tomto ohľade vás naše člny rozhodne nesklamú, a to či už zvolíte jednoduchší variant s pádlami, alebo profesionálnejší motorový čln. V oboch prípadoch vás ale gumové člny určite nadchnú svojou kvalitou, ale aj bezpečnosťou.

 

Široké možnosti použitia sú samozrejmosťou

Ako sme už spomenuli naše člny sú ideálne pre celú rodinu, ale aj pre rybárov. Navyše jeho prevoz doslova kamkoľvek nie je žiadnym problémom. Rovnako tak jeho uloženie doma. Akonáhle sú totiž člny vyfúknuté a zložené, nezaberú takmer žiadne miesto, a pritom sú vždy pripravené na opätovné použitie. V tomto ohľade ale oceníte aj to, že plavidlo má veľmi nízku hmotnosť, a tak ho môžu k vodnej hladine preniesť aj vaše deti.

Vyberte si z našej bohatej ponuky

V súvislosti s variantmi vám samozrejme ponúkame široké možnosti, kedy jedny z najkvalitnejších sú rozhodne člny Intex, ktoré potešia hlavne kvalitou použitých materiálov. Vďaka tomu sa tieto gumové člny môžu stať alternatívou bežným lodiam, ktoré z vodných hladín iste poznáte aj vy sami.

Čln s motorom lusknutím prsta

Voľba medzi gumovým nafukovacím člnom s pádlami alebo motorovým nafukovacím člnom je veľmi jednoduchá. K našim člnom Intex dostanete v sete dve pádla a pumpu, vďaka ktorej celý čln nafúknete behom pár minút. Potom už je len vašou voľbou, či zdokonalíte jazdu v člne motorom, alebo si vychutnáte pokoj pri pádlování.

Člny Intex sú navrhnuté s úchytmi na držiak motora, ktorý nájdete v ponuke spoločne s elektromotormi. Inštalácia týchto elektromotorov je veľmi jednoduchá a rýchla.

 

Rybári využijú potenciál nafukovacích člnov naplno

Člny značky Intex zo serie Seahwak, Mariner a Excursion sú navrhnuté tak, aby vyšli v ústrety všetkým rybárom. Vďaka gumovým držiakom prútov, ktoré sú umiestnené na horných stranách člnov, môžu všetci rybári pohodlne zasadnúť do člna a užívať si chvíľku relaxácie, ktorá neodmysliteľne patrí k rybárčeniu. Výhodou profesionálnych člnov sú ich veľké rozmery v nafúknutom stave. Táto vlastnosť zaručuje dostatok miesta v člne pre zariadenie potrebné k ulovenie vytúženého úlovku z vodného sveta.

 

Počet osôb a pohodlie

Základnou voľbou pri kúpe člna je pre koľko osôb má byť? Ako každá loď, tak aj čln má maximálnu nosnosť, ktorú neodporúčame prekračovať z dôvodu bezpečnosti. V našej ponuke sú k dispozícii od maximálnej nosnosti 70kg až do 455kg. Pohodlie v člnoch zaisťujú nafukovacie sedadlá, ktoré možno samovoľne zložiť. Sedáky sú z príjemného materiálu a možno ich ľahko dať na akékoľvek miesto na lodi. Špecialitou serie Excursion sú sedáky s opierkou. Vďaka týmto opierkam sa stáva z nafukovacieho člna komfortné plavidlo so 4 držadlami rybársky prútov, pre tie najlepšie zážitky.

 


Hore