x

Ponúkame široký sortiment gumových nafukovacích člnov v rôznych variantoch - motorové, bez motorov - a to je to pravé pre každého milovníka vodných plôch. Široká ponuka, moderný dizajn a vysoká kvalita. Ak sa chystáte zažiť letné dobrodružstvo na vode, alebo ste nadšený rybár, potom vám naše člny budú určite ideálnym spoločníkom.

Ponúkame široký sortiment gumových nafukovacích člnov v rôznych variantoch - motorové, bez motorov - a to je to pravé pre každého milovníka vodných plôch. Široká ponuka, moderný dizajn a vysoká kvalita. Ak sa chystáte zažiť letné dobrodružstvo na vode, alebo ste nadšený rybár, potom vám naše člny budú určite ideálnym spoločníkom.

Celý text
Zoradiť podľa
13 produktov

Vyrážate na dovolenku k vode, alebo ste vášnivým rybárom, ktorý je pri vode neustále? V tom prípade sú pre vás skvelou voľbou nafukovacie člny, vďaka ktorým môžete pohodlne brázdiť vodnú hladinu jazier, rybníkov alebo nádrží. V tomto ohľade vás naše člny rozhodne nesklamú, a to či už zvolíte jednoduchší variant s pádlami, alebo profesionálnejší motorový čln. V oboch prípadoch vás však gumové člny určite nadchnú svojou kvalitou, ale aj bezpečnosťou.

Široké možnosti použitia sú samozrejmosťou

Ako sme už spomenuli, naše člny sú ideálne pre celú rodinu, ale aj pre rybárov. Navyše ich prevoz, doslova kamkoľvek, nie je žiadnym problémom. Rovnako tak jeho uloženie doma. Akonáhle sú totiž člny vyfúknuté a zložené, nezaberú takmer žiadne miesto, a pritom sú vždy pripravené na opätovné použitie. V tomto ohľade však oceníte aj to, že plavidlo má veľmi nízku hmotnosť, a tak ho zvládnu k vodnej hladine preniesť aj vaše deti.

Vyberte si z našej bohatej ponuky

V súvislosti s variantmi vám, samozrejme, ponúkame široké možnosti. Jedny z najkvalitnejších sú rozhodne člny značky Intex, ktoré potešia hlavne kvalitou použitých materiálov. Vďaka tomu sa tieto gumové člny môžu stať alternatívou bežným člnom či lodiam, v rôznych situáciách aj vhodnejšími ako sú tie klasické.

Čln s motorom lusknutím prsta

Voľba medzi gumovým nafukovacím člnom s pádlami alebo motorovým nafukovacím člnom je veľmi jednoduchá. K našim člnom Intex dostanete v sete dve pádla a pumpu, vďaka ktorej celý čln nafúknete behom pár minút. Potom je už len vašou voľbou, či zdokonalíte jazdu v člne s motorom, alebo si vychutnáte pokoj pri pádlování.

Člny Intex sú navrhnuté s úchytmi na držiak motora, ktorý nájdete v ponuke spoločne s elektromotormi. Inštalácia týchto elektromotorov je veľmi jednoduchá a rýchla.

Rybári využijú potenciál nafukovacích člnov naplno

Člny značky Intex zo série Seahwak, Mariner a Excursion sú navrhnuté tak, aby vyšli v ústrety všetkým rybárom. Vďaka gumovým držiakom prútov, ktoré sú umiestnené na horných stranách člnov, môžu všetci rybári pohodlne zasadnúť do člna a užívať si chvíľku relaxácie, ktorá neodmysliteľne k rybárčeniu patrí. Výhodou profesionálnych člnov sú ich veľké rozmery v nafúknutom stave. Táto vlastnosť zaručuje dostatok miesta v člne pre zariadenie potrebné k uloveniu vytúženého úlovku z vodného sveta.

Počet osôb a pohodlie

Základnou otázkou pri kúpe člna je, koľkým osobám by mal slúžiť - akú by mal mať kapacitu? Ako každá loď, tak aj čln má maximálnu nosnosť, ktorú neodporúčame prekračovať z dôvodu bezpečnosti. V našej ponuke sú k dispozícii člny s maximálnou nosnosťou od 70kg až do 455kg. Pohodlie v člnoch zaisťujú nafukovacie sedadlá, ktoré možno samovoľne zložiť. Sedáky sú z príjemného materiálu a možno ich ľahko umiestniť na akékoľvek miesto na lodi. Špecialitou série Excursion sú sedáky s opierkou. Vďaka týmto opierkam sa stáva z nafukovacieho člna komfortné plavidlo so štyrmi držadlami rybársky prútov, pripravené pre tie najlepšie zážitky.


Hore