Je jedno, či ide o prácu vo vašej domácej pracovne, či ide o prácu v kancelárii, alebo možno iba sedenie pri počítači u vás doma. Vždy sú nutnosťou kvalitné kancelárske stoličky. Tie dokážu nielen zabezpečiť správne držanie tela, ale dokážu tiež eliminovať bolesť, alebo dlhodobé zdravotné problémy spojené s nekvalitným sedením. Zabezpečte si kvalitnú kancelársku stoličku, práve u nás.

Práve teraz prebieha výpredaj naších kancelárskych stoličiek. Zbavte sa tých nepohodlných a zaobstarajte si  poriadnu kancelársku stoličku, s ktorou sa vám budú výborne riešiť aj tie najzložitejšie úlohy. Naviac teraz s našimi zľavami za výnimočné akciové ceny. 

Hľadáte lacnú kancelársku stoličku?
Kancelárske vybavenie vrátane stoličiek nebýva práve lacnou záležitosťou. Na niektorých veciach môžeme ušetriť. 

My vám ponúkame značkové kancelárske stoličky za výpredajové ceny. Nemusíte ustupovať z nárokov na kvalitu, u nás nakúpite kancelárske stoličky vo výhodnej akcii. Stoličky odoberáme od našich dodávateľov vo veľkom množstve, preto vám ich môžeme ponúknuť skutočne lacno. Špičkové kancelárske stoličky teraz kúpite dokonca s výnimočnou zľavou.
 

Vyberte si kancelársku stoličku vo svojej obľúbenej farbe.
Máte svoju obľúbenú farbu? Alebo farebne ladíte interiér svojej kancelárie? Okrem  klasických čiernych kancelárskych stoličiek pre vás v ponuke máme tiež kancelárske stoličky v modrej, zelenej, červenej a šedej farbe. Vybrať si tak môžeme tiež farebné stoličky, ktoré ladia s vašou kanceláriou i vkusom. Šedá kancelárska stolička je stávkou na istotu, pretože sa hodí ku všetkým farbám interiéru. Červená kancelárska stolička sa stane dominantou vášho pracovného miesta. Zelená farba kancelárskej stoličky pôsobí prirodzene a upokojuje. A modrá kancelárska stolička vyzerá veľmi seriózne.

Zaobstarajte si luxusnú kancelársku stoličku.
Na kancelárskej stoličke sedíte denne aj niekoľko hodín, preto by ste si mali zaobstarať stoličku z materiálu s dlhou životnosťou. Kancelárske stoličky zo syntetickej kože s čalúnením vynikajú odolnosťou  a len tak sa neprepadnú ani nepresedí. Stolička potiahnutá syntetickou kožou navyše vyzerá veľmi luxusne a na pohľad je na nerozoznanie od stoličky potiahnutej pravou kožou, oproti ktorej má dokonca jednu výhodu - môžu si ju bez výčitiek zaobstarať aj vegáni a vegetariáni.

S kvalitnou kancelárskou stoličkou predídete bolestiam chrbta
Dlhé sedenie pri stole neprospieva prirodzenému zakrivenia chrbtice. Preto vám ponúkame kancelárske stoličky, vybavené všetkým, čím môžete  boľavému chrbtu predísť . Stoličky sú nastaviteľné, otočné, s vysokým sedadlom, disponujú lakťovými opierkami aj integrovanou opierkou na hlavu. Skoncujte vďaka kvalitnej kancelárskej stoličke s bolesťou chrbta raz a navždy.

Kancelárske stoličky v modernom racing dizajne
Nepáči sa vám štandardné kancelárske stoličky? Kúpte si kancelársku stoličku v športovom racing dizajne ! Stolička vyzerá na prvý pohľad ako sedačka z pretekárskeho automobilu a pri jej návrhu kládli dizajnéri mimoriadny dôraz na komfortné sedenie . Urobte si radosť a usadajte každý deň do pretekárskeho vozidla.

Čo by mali spĺňať kvalitné kancelárske stoličky?
Základom je určite nosnosť a tiež stabilita. Nosnosť voľte podľa vašej hmotnosti. Pokiaľ ide o stabilitu, mala by ponúknuť určite kvalitné kolieska, ktoré by mala byť umiestnená na päticu ramien. Jedine tak budú kancelárske stoličky stabilné. Ďalej nezabúdajte tiež na to, že by mala ponúknuť dobrú oporu vášho tela. V akých častiach? Ideálna je kombinácia troch opierok:
•    Lakťová opierka
•    Bedrová opierka
•    Opierka hlavy

Stolička by mala byť pohodlná
Ak vyberáte kancelárske stoličky, je potrebné myslieť aj na ich celkovú  pohodlnosť. Teda na to, aby sa vám na nej dobre sedelo. Hlavný vplyv na to má materiál a tiež použité polstrovanie. Dnes nie je problém vyberať z radu variantov. Ak je niečo, čo je celkom vhodné, jedná sa rozhodne o schopnosť stoličky odvádzať pot a teplo. Materiál by mal byť ideálne priedušný. Túto vlastnosť výrazne oceníte hlavne počas každého letného dňa.

Nezabúdajte na možnosť polohovania
Aby kancelárske stoličky splnili svoj účel, je dobré hľadieť aj na to, aby bolo možné ju takzvane polohovať. Základom je výška sedu, s ohľadom na vašu postavu, rovnako ako s ohľadom na výšku stola. Tiež je vhodné, ak je možné nastaviť správou výšku lakťových opierok, alebo nastaviť aj samotné hlavné operadlo. Správna stolička by sa mala prispôsobiť všetkým vašim potrebám.

Zaujímajte sa aj o dizajn
Ste fanúšik motorizmu? Hľadáte jednoduchý dizajn? Alebo moderné, riaditeľské kancelárske kreslo? To všetko sú možnosti, ktorými sa možno vydať, ak potrebujete dokonalú kancelársku stoličku podľa svojich potrieb.


Hore