Vychutnajte si chvíľky pohody a pokoja na vašej terase aj počas chladných dní. Plynové žiariče z našej ponuky vám ponúknu príjemné teplo kdekoľvek a kedykoľvek je potrebné. Plynové žiariče nájdu využitie ako na vašej terase, tak sú vhodné pre vykurovanie párty stanov, alebo ako zdroj tepla na vonkajších záhradkách či reštauráciách. Vďaka kvalitným plynovým žiaričom z našej ponuky si môžete v teple a pohodlí užiť vonkajšie posedenie vy aj vaši hostia.

Tepelné plynové žiariče za skvelé ceny

Ponúkame kvalitné tepelné plynové žiariče v atraktívnom dizajne. Vďaka nim Vám už nikdy nebude v párty stanoch, terase, na záhrade, alebo vonkajšej záhradke zima. Tepelné žiariče sú vyrobené z kvalitného materiálu - kombinácia nerezovej ocele a hliníka. Tepelné žiariče sú vybavené zapaľovaním PIEZO, ktoré umožňuje jednoduché a bezpečné zapálenie. Plynové žiariče disponujú tiež bezpečnostným ventilom pre prípad pádu ohrievača, kedy automaticky dôjde k prerušeniu prívodu plynu.

Tepelné žiariče sú bezpečné

Pre jednoduchú a bezpečnú manipuláciu je každý plynový žiarič opatrený kolieskami. Žiariče sú dodávané vrátane príslušenstva, teda pripojovacie hadice, spony a regulačný ventil sú súčasťou balenia. Zdrojom energie je 5 alebo 10kg PB fľaša, ktorú uschováte do stojanu plynového žiariča. Spotreba plynu sa odvíja od nastaveného výkonu.
 

Tepelné plynové žiariče majú široké využitie ako v komerčnom tak domácom prostredí. Sú výborne využiteľné pre zvýšenie tepelného komfortu za chladnejšieho počasia vo vonkajšom prostredí alebo dobre vetrateľných priestoroch. Poslúži predovšetkým ako zdroj vykurovania záhradných altánov, terás, pergol, záhradných reštaurácií, predzáhradiek či pri domácom grilovaní. Plynové žiariče na záhradu ponúkame za bezkonkurenčné ceny.

Vyberajte podľa vzhľadu

Pri výbere plynového žiariča je dobré brať do úvahy aj vzhľad týchto skvelých pomocníkov. Pri využití pre komerčné, prezentačné účely je vhodné celokovový plynový žiarič. Vďaka jeho príjemnému vzhľadu je možné využiť plynový žiarič napríklad v reštauráciách, baroch či párty stanoch.Pokiaľ hľadáte vhodný doplnok do studených zimných večerov na vašom balkóne či terase, potom je pre Vás jasnou voľbou plynový žiarič s dizajnom ratanu či v tvare pyramídy. Jedná sa o vysoko kvalitné dizajnovo moderné plynové žiariče, ktorých teplotu uvíta každý milovník sedenia na terase či záhrade. Nesmieme však zabudnúť ani na teplovzdušné turbíny. Tieto turbíny sú vhodným doplnkom v dielňach či garážach. Ich tepelný tok je veľmi silný a dokáže tak vykúriť väcší priestory.

Ľahká manipulace predovšetkým

Všetky plynové žiariče sú konštruované s ohľadom na pohodlie zákazníka. Väčšina žiaričov na plynový pohon disponuje veľmi nízkou váhou pre ľahkú manipuláciu. Nie je potrebné tento žiarič prenášať. Plastové kolieska zaisťujú ľahký prevoz a rýchle založenie kdekoľvek na vašej záhrade či terase.

Bezpečnostné prvky

Kvalitné bezpečnostné prvky sú vždy na prvom mieste. Jedná sa o bezpečnosť vás, vašich klientov ale aj úplne cudzích ľudí v podnikoch či reštauráciách. Plynové žiariče sú vybavené systémom piezo zapaľovania, ktoré zaručuje bezkontaktné zapaľovanie plynových horákov. Plynové žiariče sú navyše vybavené špeciálnymi senzormi, ktoré pri náklone žiariče o viac ako 45 ° automaticky vypínajú prívod plynu do horákov a tým je prevádzka žiariča ukončený.

Údržba plynového žiariča

V letných obdobiach sú poveternostné vplyvy nevyzptytalné. Pre predchádzanie zničenia či poruche plynových žiaričov je odporúčané používať ochranný obal pre žiariče. Obal zaisťuje stabilnú ochranu proti zmenám počasia a predovšetkým vplyvu prachu a špiny, ktorá sa môže usadzovať v ohrievači. Obal tiež predchádza častej údržbe plynových žiaričov a ich čisteniu.


Hore