x

Cenovo dostupné bazénové kartušové filtrácie sú vhodným riešením pre filtrovanie vody vo vašom nadzemnom bazéne. V našej ponuke nájdete kartušové filtrácie Intex a Bestway s rôznymi výkonmi prietoku vody. Kartušová filtrácia je lacné a účinné riešenie pre filtrovanie vody vo všetkých menších i väčších nadzemných bazénoch. Kartušové filtrácie navyše ponúkame vždy za tie najlepšie ceny na trhu.

Cenovo dostupné bazénové kartušové filtrácie sú vhodným riešením pre filtrovanie vody vo vašom nadzemnom bazéne. V našej ponuke nájdete kartušové filtrácie Intex a Bestway s rôznymi výkonmi prietoku vody. Kartušová filtrácia je lacné a účinné riešenie pre filtrovanie vody vo všetkých menších i väčších nadzemných bazénoch. Kartušové filtrácie navyše ponúkame vždy za tie najlepšie ceny na trhu.

Celý text
Zoradiť podľa
8 produktov

 

Bez čoho sa dnes žiadny bazén nezaobíde, to je celkom logicky kvalitná bazénová filtrácia. Pokiaľ je v tejto oblasti varianta, ktorá sa vyrába už od prvých bazénových variantov na trhu, potom je to celkom logicky kartušová filtrácia. Ak tá dokáže niečím oslniť, tak je to predovšetkým rýchlym a nenáročným čistením a samozrejme aj svojou cenou. V tomto smere totiž práve táto filtrácia bazéna rozhodne nemá na trhu konkurenciu, o čom sa môžete presvedčiť aj v našej ponuke.

Vyberte výkon zodpovedajúci vašim potrebám

V súvislosti s ponukou treba povedať aj to, že v súčastnosti nášho sortimentu je hneď niekoľko rôznych variantov, ktoré sa líšia predovšetkým svojím výkonom. Pri výbere je teda vhodné myslieť na to, že kartušová filtrácia k bazénu by mala byť zapínaná aspoň na 10 - 12 hodín denne, a za tú dobu by mala vodu v bazéne aspoň dvakrát prefiltrovať. Jedine tak budú stopercentne odstránené aj tie najmenšie pevné nečistoty, ktoré sa v kartušovom filtrácii zastavia.

Poteší nenáročná údržba

Ak je táto filtrácia v laminátovom alebo plastovom bazéne tiež niečím ojedinelá, potom je to spôsob čistenia. Aj preto tak môže byť konkrétne filtrácia bazénov nenáročným procesom. Daná filtrácia kartušová, teda filter ako taký je vyberateľný, a tak ho jednoducho stačí preprať v čistej vode, a následne umiestniť späť. Vďaka tomu môže filtrácia do nadzemného bazéna bez problémov slúžiť dlhú dobu bez akýchkoľvek negatívnych výsledkov.

Hlavné výhody kartušovej filtrácie

Medzi ďalšie nesporné výhody kartušovej filtrácie je tiež už vyššie spomínaná údržba, ktorá je naozaj veľmi jednoduchá. Jediné, čo treba pravidelne vykonávať je čistenie filtračnej patróny a tiež jej pravidelná výmena v intervale, ktorý je daný výrobcom. Filtračné patróny sú naozaj veľmi lacné a preto nemusíte mať obavy s dodatočnými investíciami počas prevádzky takej filtrácie.

Varianty kartušových filtrácií Intex a Bestway

V našej ponuke nájdete viac druhov kartušových filtrácií od výrobcov bazénov Intex a Bestway. Jednotlivé modely sa od seba líšia výkonom filtrácie a použitými filtračnými kartušami. Rozdiel medzi podobnými modelmi kartušovej filtrácie Intex a kartušovej filtrácie Bestway nie je takmer žiadny okrem veľkosti filtračnej kartuše a samozrejme môžete zvoliť Bestway filtráciu pre bazény Intex a naopak. Ako už však bolo spomenuté, kartušové filtrácie majú rôzne výkony. Zvoľte si tak tú vhodnú podľa bazéna, pre ktorý má filtrácia slúžiť. Výber kartušovej filtrácie so slabším výkonom, než je odporúčaná pre daný objem vody by mohlo spôsobiť nedostatočné filtrovanie vody. Preto na tieto údaje dbajte a vyberte tak dostatočne výkonné zariadenie. Pri výbere sa môžete riadiť ako priemerom vášho bazéna, tak predovšetkým objemom vody vo vašom bazéne.

Nižšie nájdete orientačný prehľad odporúčaných kartušových filtrácií podľa objemu bazéna:

  • Kartušová filtrácia Intex a Bestway s výkonom 1,25 m3 / h je vhodná pre malé bazény s priemermi 183 až 305 cm do objemu cca 4,5 m3
  • Kartušová filtrácia Intex a Bestway s výkonom 2 m3 / h je vhodná pre bazény s priemermi 366 až 396cm do objemu cca 10 m3
  • Kartušová filtrácia Bestway s výkonom 3 m3 / h je vhodná pre bazény s priemerom 457 cm do objemu cca 17,4m3
  • Kartušová filtrácia Intex s výkonom 3,785 m3 / h je vhodná pre bazény s priemermi 457 cm do objemu cca 20 m3

Hore