Máte radi horúce letné dni a príjemný tieň? Záhradné altány vám vyhovia v oboch spomínaných prípadoch. Vďaka ich ľahkej konštrukcii je možné užiť si príjemný tieň takmer kdekoľvek. Ak vlastníte záhradu, rozhodne oceníte praktickosť altánov po celé leto. Záhradné altány potešia svojou jednoduchosťou, ľahkou manipuláciou, ale aj stabilnou konštrukciou a možnosťou ukotvenia do zeme. Ak hľadáte letného pomocníka pre Vašu záhradu, altánky sú presne tým, čo Vás uspokojí.

Mať na našej záhrade prístrešok je rozhodne veľmi dôležité. Ochráni nás napríklad pred slnkom, ale aj pred nepriaznivým počasím alebo vetrom. Ideálnou voľbou sú potom altánky, ktoré vám v našom bohatom sortimente ponúkneme. Takýto záhradný altánok však môže byť mnoho podôb, a to od jednoduchej kovovej konštrukcie, až po rozsiahle rozmery, kedy sa jedná o väčší záhradný stan. Stále však môže plniť svoj potrebný účel.

Vyberajte podľa vzhľadu, ale aj praktickosti

Ak by sme mali spomenúť konkrétne, k čomu môže byť taký altán využitý, tak môže byť aj dobrým dekoračným prvkom vašej záhrady, kedy tu môže stať napríklad počas celej letnej sezóny. A to či už zvolíte akúkoľvek veľkosť, alebo konkrétnu konštrukciu, akú súčasné altány ponúkajú v rôznych možnostiach. Pokiaľ ale pôjdete priamo cestou praktickosti a nie vzhľadu, určite vás uspokojí aj party stan.

Kvalita je prvoradá

Okrem veľkosti a priorít treba ale vyberať aj podľa kvality. V tomto ohľade naše záhradné altány rozhodne splnia všetky vaše očakávania, a stanú sa tak neodmysliteľným prvkom aj vašej záhrady, a tak budete vždy toto miesto vyhľadávať, ak si budete chcieť napríklad oddýchnuť na čerstvom a príjemnom vzduchu. A to kedykoľvek počas dňa, pretože altánok bude vždy pripravený na použitie.

Mobilita altánov

Skladacie altány sú perfektnou voľbou pre každého, kto sa rozhodne zaobstarať si altánok pre využitie aj mimo svoju záhradu. Jeho jednoduchá konštrukcia dovoľuje užívateľovi stavbu altánku kdekoľvek, podľa jeho potreby. Mobilné altány sa stávajú vhodným partnerom pre všetkých nadšených milovníkov campingu, ktorí si radi užijú relaxáciu pod kvalitným altánom. Nízka váha a malé rozmery zaručujú efektívne využitie pre cestovanie a camping vo voľnej prírode. Stavba altánku je rýchla, do niekoľkých desiatok minút je všetko pripravené pre Váš relax a pohodlie.

Kvalitné materiály predovšetkým

Altány Coleman sú vyrobené z kvalitných materiálov s úpravou UV Guard ®, ktorá zaisťuje ochranu proti slnečným lúčom, zaisťuje stálu farbu a znižuje degradáciu tkaniny.

Všetky altány možno vylepšiť vhodnými doplnkami. Pre pevnejšiu konštrukciu a väčšiu stabilitu odporúčame dokúpiť podlahu. Podlaha pre altány bude vhodným doplnkom na prašnom povrchu.

Zásteny dodávané k altánku Event Sheter od Coleman sú v dvoch variantoch. Klasický pevný variant zaisťuje ochranu pred poveternostnými vplyvmi, zipsové varianty so zatemnitelnými okienkami je vhodné pre časť altánku, ktorá slúži ako vchod.

Konštrukcia altánov

Primárna funkcia altánku na Vašej záhrade je predovšetkým ako ochrana proti slnečnému žiareniu. Pokiaľ bude altánok inštalovaný na Vašej záhrade celé leto, zažije striedanie horúcich a daždivých dní, ako je pre letné obdobie typické. A práve z toho dôvodu je dôležité, aby všetky altány mali pevnú a kvalitnú konštrukciu, ktorá odolá najdaždivejším dňom celého letného obdobia. Pri kotvení altánku do zeme a následné uchytenie do zeme pomocou upínacích kolíkov možno dosiahnuť veľmi kvalitného a robustného altánku, ktorý je pripravený na nepriazne počasia.

 

 

 


Hore