Hľadáte kvalitné, ale napriek tomu cenovo dostupné party stany? Tak si vyberte z našej ponuky party stanov radu Economy. Ich pevná konštrukcia, kvalitná plachta, pestrá škála farebných variantov, a predovšetkým veľa rôznych rozmerov vás iste zaujme. Garantujeme vám maximálnu kvalitu, odolnosť a dlhú životnosť. To všetko za extrémne nízke ceny, ktoré nemajú konkurenciu.

Hľadáte kvalitné, ale napriek tomu cenovo dostupné party stany? Tak si vyberte z našej ponuky party stanov radu Economy. Ich pevná konštrukcia, kvalitná plachta, pestrá škála farebných variantov, a predovšetkým veľa rôznych rozmerov vás iste zaujme. Garantujeme vám maximálnu kvalitu, odolnosť a dlhú životnosť. To všetko za extrémne nízke ceny, ktoré nemajú konkurenciu.

Celý text
Zoradiť podľa
10 produktov

Aj špičkový party stan môže byť lacný, čo dokazuje práve rad ECONOMY, ktorý vám ponúkame. Z neho si môžete vybrať skutočne kvalitný party stan, ktorý je v prvom rade vhodný pre väčšiu spoločnosť, a to vďaka ponúkaným veľkostným variantom. Aj z tohto dôvodu sú práve tieto party stany odporúčané aj pre niekoľko desiatok hostí, ktorí sa v nich môžu pohodlne usadiť ku stolom. Aj to vám totiž tieto party stany umožnia - zariadiť ich stolmi, stoličkami, pódiom či ďalšími prvkami.

Skvelé aj na profesionálne akcie

Zatiaľ čo bežný a obyčajnejší nožnicový stan je vhodný skôr ako altánok na záhradu, tieto záhradné stany je možné použiť aj na väčších, alebo aj profesionálnych akciách. Tu splní požiadavky na veľkosť, ale aj celkovú kvalitu svojho prevedenia. Vďaka svojej konštrukcii ochránia tieto záhradné party stany hostí nielen pred dažďom, ale aj pred vetrom, a vďaka možnosti vykurovania plynovým žiaričom tiež pred zimou. Skrátka, takýto stan na párty je výbornou alternatívou k tomu, ak akciu nechcete nutne organizovať vo vnútri objektov.

Tento rad vyniká cenovou dostupnosťou

Čím sú stany na párty z tohto radu typické, to sú ich nízke ceny - a tak party stany Economy dokážu vyhovieť menej náročným zákazníkom. Pre tých skutočne náročných nemusí byť rad party stanov Economy nutne určený, pretože tí si môžu vybrať aj z radu Premium.

Tieto stany majú oproti ekonomickému variantu navyše zosilnené steny rúrok a spojníc konštrukcie, výstuhy strechy a obvodový kovový rám pri zemi. Okrem týchto rozdielov sú však stany totožné, preto ak hľadáte lacné party stany, istotne vám bude ekonomický variant úplne vyhovovať a určite v mnohom predčí vaše očakávania.

Zaobstaraním party stanu to nekončí

Ak ste si zaobstarali party stan, určite bude vhodné do neho zakúpiť aj vybavenie, ktoré zaistí komfort a pohodlie vašich hostí. Čo všetko je vhodné spolu so stanom zaobstarať?

  • Základom je mať kam hostí usadiť. K tomu skvele poslúži úplná klasika: pivný set. Jedná sa o veľmi lacný a obľúbený variant. Jeho rozmery zaistia, že sa môže do party stanu usadiť naozaj veľké množstvo ľudí.
  • Počas jari, jesene a chladných večerov je vhodné tiež zabezpečiť hosťom v party stane dostatok tepla. K tomu skvele poslúžia plynové tepelné žiariče. K ich prevádzke vám stačí len plynová bomba, ktorá vám zabezpečí veľa hodín tepla.
  • Čo by to bolo za akciu bez dobrého čapovaného piva. Ak nemáte vlastný pípu, odporúčame kvalitné výčapy Lindr, ktorými načapujete hosťom výborné pivo.

Všetky tieto nevyhnutnosti, samozrejme, nájdete v našej ponuke.

Variabilná plachta party stanu je nevyhnutnosť

Je vonku príliš horúco alebo naopak zima? Alebo potrebujete namiesto uzavretého priestoru stanu vytvoriť len prístrešok proti slnku? Tieto problémy vyrieši party stan s odnímateľnými okenicami. Vďaka nim môžete prispôsobiť funkciu i vzhľad stanu presne podľa svojich potrieb. Všetky bočné okenice možno zložiť, čím môžete vytvoriť obrí altánok, ktorý vaši hostia využijú predovšetkým v horúčave ako úkryt pred slnkom. Rovnako tak je možné stan dobre uzavrieť vchodmi, a vytvoriť tak uzavretý priestor, v ktorom sa bude dobre držať teplo. Všetky nami ponúkané party stany, samozrejme, disponujú týmito vlastnosťami.

 

 


Hore