Hľadáte kvalitné, ale napriek tomu cenovo dostupné párty stany? Tak si vyberte z našej ponuky párty stanov Economy. Ich pevná konštrukcia, kvalitná plachta, pestrá škála farebných variantov, a predovšetkým veľa rôznych rozmerov vás iste zaujme. Garantujeme vám maximálnu kvalitu, odolnosť a dlhú životnosť. To všetko za extrémne nízke ceny, ktoré nemajú konkurenciu.

Aj špičkový párty stan môže byť lacný, čo dokazuje práve rad EKONOMY, ktorý vám ponúkame. Z neho si môžete vybrať skutočne kvalitný party stan, ktorý je v prvom rade vhodný pre väčšiu spoločnosť, a to vďaka ponúkaným variantom. V tomto smere vám sú práve tieto party stany odporúčané aj pre niekoľko desiatok hostí, ktorí sa v nich môžu pohodlne usadiť napr. k stolom. Aj to totiž tieto párty stany umožnia, a to či už sa jedná o stoly, stoličky, pódium alebo ďalšie prvky.I

 

Skvelé aj na profesionálne akcie

A zatiaľ čo bežný a obyčajnejší nožnicový stan je vhodný skôr ako altánok na záhradu, tieto záhradné stany je možné použiť aj na väčších, alebo aj profesionálnych akciách. Tu splní požiadavky na veľkosť, ale aj celkovú kvalitu svojho prevedenia. Vďaka svojej konštrukcii ochránia tieto záhradné párty stany hostí nielen pred dažďom, ale aj pred vetrom, a vďaka možnosti vykurovania plynovým žiaričom tiež pred zimou. Skrátka taký stan na párty je alternatívou k tomu, ak akciu nechcete nutne organizovať vo vnútri objektov.

 

Tento rad vyniká cenovou dostupnosťou

Čím sú stany na párty z tejto rady typické, to sú ich nízke ceny, čím tak party stany economy dokážu vyhovieť menej náročným zákazníkom. Pre tých skutočne náročných nemusí byť párty stany economy nutne určené, pretože tí si môžu vybrať aj z radu premium.

Tieto stany majú oproti ekonomickej variante navyše zosilnené steny rúrok a spojníc konštrukcie, výstuhy strechy a obvodový kovový rám pri zemi. Okrem týchto rozdielov sú však stany totožné, preto ak hľadáte lacné party stany, určite vám bude ekonomická varianta úplne vyhovovať a určite v mnohom predčí vaše očakávania.

 

Zaobstaraním párty stanu to nekončí

Ak ste si zaobstarali párty stan, určite bude vhodné do neho zakúpiť aj vybavenie, ktoré zaistí komfort a pohodlie vašich hostí. Čo všetko je vhodné spolu so stanom zaobstarať?

  • Základom je mať kam hostí usadiť. K tomu skvele poslúži úplná klasika: pivný set. Jedná sa o veľmi lacnú a obľúbenú variantu. Ich rozmery zaistia, že sa môže do parti stanu usadiť naozaj veľké množstvo ľudí.
  • Počas jari, jesene a chladných večerov je dobré tiež zabezpečiť hosťom v party stanu dostatok tepla. K tomu skvele poslúžia plynové tepelné žiariče. K ich prevádzke vám stačí len plynová bomba, ktorá vydrží veľa hodín prevádzky.
  • Čo by to bolo za akciu bez dobrého točeného piva. Ak nemáte vlastný pípu, odporúčame kvalitné výčapy Lindr, ktoré vám natočí pivo ako chren.
  •  

Všetky tieto nevyhnutnosti samozrejme nájdete v našej ponuke.

Variabilná plachta party stanu je nevyhnutnosť

Je venku příliš horko nebo naopak zima? Nebo potřebujete namísto uzavřeného prostoru stanu vytvořit pouze přístřešek proti slunci? Tyto problémy vyřeší párty stan s odnímatelnými okenicemi. Díky nim můžete uzpůsobit funkci i vzhled stanu přesně podle vašich potřeb. Všechny boční okenice lze sundat, čímž můžete vytvořit obří altán, který vaši hosté využijí především v horku jako úkryt před sluncem. Stejně tak lze i dobře uzavřít vchody a vytvořit tak uzavřený prostor ve kterém se dobře bude držet teplo. Všechny námi nabízené párty stany těmito vlastnostmi samozřejmě disponují.

Je vonku príliš horúco alebo naopak zima? Alebo potrebujete namiesto uzavretého priestoru stanu vytvoriť len prístrešok proti slnku? Tieto problémy vyrieši párty stan s odnímateľnými okenicami. Vďaka nim môžete prispôsobiť funkciu i vzhľad stanu presne podľa vašich potrieb. Všetky bočné okenice možno zložiť, čím môžete vytvoriť obrí altánok, ktorý vaši hostia využijú predovšetkým v horúčave ako úkryt pred slnkom. Rovnako tak možno aj dobre uzavrieť vchodmi a vytvoriť tak uzavretý priestor v ktorom sa dobre bude držať teplo. Všetky nami ponúkané párty stany týmito vlastnosťami samozrejme disponujú.

 

 


Hore