x

Krycia plachta by nemala chýbať na žiadnom nadzemnom bazéne. Bezpečne ho totiž chráni pred spadnutými nečistotami ako je lístie, hmyz, prach atď. A udržuje tak vašu bazénovú vodu čistú. V našej ponuke nájdete originálne bazénové krycie plachty Intex pre väčšinu modelov nadzemných bazénov z ich produkcie. Naviac u nás máte istotu, že zakúpite krycie plachty za tie najvýhodnejšie ceny na trhu.

Krycia plachta by nemala chýbať na žiadnom nadzemnom bazéne. Bezpečne ho totiž chráni pred spadnutými nečistotami ako je lístie, hmyz, prach atď. A udržuje tak vašu bazénovú vodu čistú. V našej ponuke nájdete originálne bazénové krycie plachty Intex pre väčšinu modelov nadzemných bazénov z ich produkcie. Naviac u nás máte istotu, že zakúpite krycie plachty za tie najvýhodnejšie ceny na trhu.

Celý text
Zoradiť podľa
12 produktov

Súčasťou každého bazénu dnes nie je iba príslušenstvo v podobe filtrácie, ale čistotu vody dokáže udržať aj krycia plachta na bazén. Práve ona totiž zamedzí pádu akýchkoľvek nečistôt z ovzdušia a okolitej prírody. Navyše sa krycia plachta na bazén veľmi ľahko používa a tak môže byť na vašom záhradnom bazéne umiestnená skutočne kedykoľvek, keď sa nekúpete. Rozhodne to ale nie je len ochranná funkcia, ktorú krycie plachty na bazén vlastne majú.

 

Dokáže udržať teplejšiu vodu

Ďalším pozitívom, prečo plachtu zvoliť je rozhodne to, že vám kvalitné zakrytie bazénov dokáže pomôcť udržať vašej vodu dlhšie teplejšie. Všeobecne totiž funguje podobne, ako pokrievka na bežnom hrnci. Okrem toho ale môže byť použitá aj plachta pod bazén, ktorá naopak zaručí to, že bude vaša voda izolovaná aj od chladnejšej pôdy, ktorá sa bude pod bazénom nachádzať. Aj preto sú plachty na bazény využívané v oboch týchto prípadoch.

 

Vyberte si z našej ponuky konkrétnu veľkosť

V súvislosti s rôznymi veľkosťami konkrétneho bazénu môže mať samozrejme nepremokavá plachta na bazén tiež rôzne veľkosti, ktoré vám však ponúkame. Konkrétne na nadzemné bazény od veľkosti 244 cm cez 366 cm až do veľkosti 549 cm. Stačí si tak vybrať presne také krycie plachty na bazén, ktoré zodpovedajú priemeru práve vášho nadzemného bazéna. Následne už len kryciu plachtu  na bazén umiestnite, a môžete ho ochrániť pred nečistotou, pred vyparovaním vody, a udržať aj jej teplotu.

 

Krycie plachty vyberajte podľa typu bazéna

Na rôzne typy nadzemných bazénov existujú rôzne typy krycích plachiet. Preto pri výbere vhodnej plachty na bazén správne vyberajte podľa toho, na aký typ bazéna plachtu chcete použiť, aby vám naň pasovala. Krycie plachty na bazény s konštrukciou sa uchytávajú na bazén tak, že sa pretiahnu cez konštrukciu bazéna. Oproti tomu sa na bazény s nafukovacím lemom používajú krycie bazénové plachty, ktoré sa prehnú cez nafukovací lem, a navyše sa dajú ešte stiahnuť pomocou šnúrky, ktorá zaistí, aby sa plachta riadne uchytila ??a nehrozilo tak jej odviatie pri silnom vetre.

Existujú tiež krycie plachty pre drahšie typy bazénov ako sú napríklad bazény Ultra Frame. Takéto krycie plachty pre bazén Ohio disponujú ešte plastovými poistkami, ktoré sa umiestnia na bočnej zvislej tyče konštrukcie, čím sa zaistí maximálna odolnosť proti vetru a tiež napnutie plachty.

 

Drenážne otvory na bazénových plachtách

Bazénové krycie plachty Intex disponujú vo všetkých variantoch dierami, ktoré zaistia odtok dažďovej vody. Tieto drenážne otvory sú uprostred plachty a pri daždi tak môže voda odtiecť do bazéna a vy máte tak istotu, že sa bazén ani plachta ťarchou dažďovej vody nezničí a tiež odobratie plachty bude ľahké, pretože nemusíte plachtu zbavovať prebytočnej vody a nijako ju odčerpávať. Otvory majú ideálnu veľkosť, aby voda mohla odtiecť, ale zároveň aby ??bola zachovaná základná funkcia krycie plachty - ochrana bazénovej vody pred nečistotami.

 

Originálne krycie plachty na bazény Intex

V našej ponuke nájdete iba originálne krycie plachty na bazény Intex, ktoré sú priamo prispôsobené na konkrétne rozmery a modely tohto výrobcu. Vďaka tomu môžete mať istotu, že krycia plachta bude presne pasovať na váš bazén.


Hore