Obľúbené, kvalitné a cenovo dostupné - to sú bazény Bestway. Vyberte si z našej širokej ponuky modelov, v ktorej nájdete malé aj veľké bazény s konštrukciou Bestway v mnohých variantoch a rozmeroch. Ponúkame bazénové sety vrátane príslušenstva, ale aj samostatné bazénové fólie. Prezrite si našu ponuku a kúpte si na svoju záhradu aj vy bazén Bestway.

Obľúbené, kvalitné a cenovo dostupné - to sú bazény Bestway. Vyberte si z našej širokej ponuky modelov, v ktorej nájdete malé aj veľké bazény s konštrukciou Bestway v mnohých variantoch a rozmeroch. Ponúkame bazénové sety vrátane príslušenstva, ale aj samostatné bazénové fólie. Prezrite si našu ponuku a kúpte si na svoju záhradu aj vy bazén Bestway.

Celý text
Zoradiť podľa
56 produktov

Stavte na kombináciu dokonalej kvality, jednoduchej montáže a rýchleho uvedenia do prevádzky. Práve toto všetko vám totiž ponúknu tieto jedinečné bazény, ktoré plne splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. A to, či už hľadáte bazén s bežnou konštrukciou, alebo dnes nemenej vyhľadávaný nafukovací variant s jednoduchou montážou.

Vyberajte podľa svojich potrieb

V súvislosti s tým, aké možnosti dnes bazény Bestway ponúkajú, je potrebné spomenúť, že z ponuky si už dokáže vybrať každý. A to nielen podľa typu spomínanej konštrukcie, ale tiež podľa samotnej veľkosti bazénu. Tu by ste mali zohľadniť nielen dostupný priestor na vašej záhrade, ale aj počet ľudí, ktorí budú bazén Bestway pravidelne využívať. V prípade početnejšej rodiny vás rozhodne nadchnú tie priemerovo najväčšie zo sortimentu kruhových bazénov.

Nezabudnite na príslušenstvo

Bohatý výber a špičková kvalita nie je to jediné, čím sa môžu bazény Bestway pýšiť. Je to totiž aj bohatý výber samotného príslušenstva, ktoré vám umožnia dokonalú starostlivosť o vodu, ale aj ničím nerušené vodné radovánky, a tak vám bude Bestway bazén slúžiť po celú letnú sezónu. Výborne poslúži variant s pieskovou alebo kartušovou filtráciou. Stačí len ten prvý krok, a to vybrať z našej ponuky model, ktorý potrebujete, dokúpiť príslušenstvo a už ho len umiestniť na svoju záhradu.

Ako si správne vybrať bazén Bestway

Kto by nechcel tráviť horúce letné dni pri svojom vlastnom bazéne? Aby bol takýto zážitok čo najlepší, je dôležité si dobre vybrať ten správny bazén, ktorý bude presne vyhovovať vašim potrebám. Bazény Bestway sú určite skvelou voľbou, ktorá vám tieto krásne chvíle umožní. Ako však vybrať ten správny typ, ktorý bude pre vás ten najlepší? Je dobré si vedieť odpovedať na tieto základné otázky:

Aký veľký nadzemný bazén Bestway potrebujem?

Bazény Bestway sa vyrábajú v mnohých veľkostiach a tvaroch. Preto je dobré vedieť, približne koľko ľudí bude bazén využívať. Ak kupujete bazén pre vaše deti alebo vnúčatá, iste postačí niektorý z menších variantov Bestway bazénov s nafukovacím lemom, ktorý je cenovo dostupný a nezaberie na záhrade veľa miesta. Ak si však chce užiť kúpanie viacero ľudí naraz, zvoľte väčšie rozmery, aby ste mali dostatok komfortu.

Mám zvoliť Bestway bazén s konštrukciou alebo skôr s nafukovacím lemom?

Chybu určite neurobíte ani s jedným z týchto typov, no každý má svoje vlastné špecifiká. Bazény Bestway s nafukovacím lemom sú cenovo dostupnejšie, ich montáž je veľmi jednoduchá (stačí len nafúknuť prstenec a napustiť vodou) a sú ponúkané v mnohých rozmeroch i variantoch. Oproti tomu, Bestway bazény s konštrukciou ponúkajú okrem fólie tiež kvalitnú nerezovú konštrukciu, ktorá zaručí oveľa väčšiu pevnosť a odolnosť bazénu, a tým zaručí aj jeho dlhšiu životnosť. Navyše, bazény Bestway s konštrukciou sú v ponuke vo viacerých modelových radoch i tvaroch, takže nie je problém zaobstarať si napríklad aj obdĺžnikový bazén Bestway.

Potrebujem bazén Bestway s filtráciou alebo mi postačí fólia?

Ak ste už nejaký nadzemný bazén Bestway vlastnili, možno vám bude stačiť samotný bazén bez filtrácie. Je však potrebné, aby boli vlastnosti filtrácie dostačujúce pre vami vybranú veľkosť bazéna. V opačnom prípade voľte bazény Bestway s kartušovou filtráciou, prípadne s pieskovou filtráciou.


Hore