Premýšľate, ako spríjemniť vášmu dieťaťu vonkajšie radovánky? Chcete, aby vaše dieťa bolo pohybovo nadané a malo celkovú pružnosť tela? Najvhodnejším riešením je jednoznačne obstaranie trampolíny. Každé dieťa láka skákanie, poskakovanie alebo napríklad lietanie na trampolíne. Pevná konštrukcia, rýchla inštalácia a cenová dostupnosť trampolíny zabezpečí neopakovateľnú zábavu pre vaše dieťa kedykoľvek bude chcieť. Neváhajte a vyberte tú najlepšiu trampolínu pre vaše dieťa.

Chcete kúpiť trampolínu a nie ste si istí kde a akú?

Najprv je nutné si uvedomiť koľko miesta mi trampolína zaberie, prípadne koľko miesta pre ňu chcem obetovať. Potom môžem vyberať podľa rozmeru. Ďalším kritériom pre výber je nosnosť. Všeobecne platí, že čím väčšia je trampolína je aj väčšia jej nosnosť. Nemusí to byť samozrejme pravidlom.

Väčšina predajcov svojim zákazníkom zamlčuje fakt, že podľa EU normy je zakázané na trampolíne skákať viac ako 1 osobe. Je ale pravdou, že väčšina našich zákazníkov túto skutočnosť nedodržiava a myslia si o normách byrokracie v EÚ svoje. Trampolína je potom využívaná na 100% a veselo na ňu skáče aj niekoľko detí súčasne. Trampolína by sa teda mala vyberať aspoň s čo najväčším možným rozmerom a nosnosťou. Ďalším kritériom je tiež samozrejme bezpečnosť.

Ako poznám, ktorá ponúkaná trampolína je bezpečná?

Samozrejme, že najlepšie je to vyskúšať pred nákupom, ale to samozrejme nie je možné. Potom odporúčame vyberať tie, ktoré majú certifikáciu od firmy TÜV a tiež tie od predajcov, ktorí poskytujú všetky podrobné informácie o parametroch. Nutné je vždy vyberať trampolíny s ochrannou sieťou a nikdy neskákať bez nej. My ponúkame výhradne s ochrannou sieťou s certifikáciou TÜV, ale predovšetkým s vysokou nosnosťou a overené predajom 8 rokov na našom trhu. Máme niekoľko tisíc spokojných zákazníkov a za 11 rokov predaja sme zaznamenali 1 reklamáciu! Sú vyrábané na našu zákazku a neustále zlepšované na základe našich podnetov a podnetov zákazníkov.

Je trampolína skutočne zábava bez hraníc?

Môžeme zaručiť, že je to zábava nielen pre tých najmenších a stane sa pre všetkých skutočne „zdravou“ drogou. Je to aj zábava pre dospelých, ktorí sa pri skákaní na trampolíne vrátili do detských čias. Trampolíny nezaťažujú chrbticu a kĺby.

Dostanem kedykoľvek náhradné diely a príslušenstvo?

Predávame nielen trampolíny, ale aj náhradné diely na trampolíny, ako sú napríklad ochranné kryty a pružiny, ktoré sa môžu užívaním opotrebovať a je nutné ich občas vymeniť. Rovnako tak ponúkame rôzne príslušenstvo pre trampolíny, ako sú ochranné siete, schodíky a ďalšie.

Trampolína len podľa ceny?

Chápeme, že zákazník v dnešnej dobe sa snaží vybrať cenovo najdostupnejší tovar, ale nešetrite príliš. Iste zoženiete lacné trampolíny, ktoré sú o pár eur niekde lacnejšie, ale my ručíme 100% kvalitu a dávame garanciu, že za rovnakú cenu lepšiu kvalitu ako u nás nekúpite. Hovorí za nás rad ocenení a certifikácií.

Konštrukcia trampolín je základným faktorom

Pre bezpečné skákanie Vašich detí, ale aj dospelých osôb je dôležité, aby použité časti na trampolíne boli z tých najkvalitnejších možných materiálov, ktoré trh ponúka. Naša ponuka obsahuje trampolíny, ktoré sú zhotovené z galvanizovanej ocele. Trubky i pružiny všetkých našich trampolín sú taktiež z tohto materiálu. Pozinkovaný rám zaručuje ochranu proti poveternostným vplyvom a predchádza korodovaniu rámu. 4 dvojité nohy sú pevnou základňou pre tie najdivokejšie skoky, ktoré sa dajú na tejto trampolíne predviesť.

Pružiny trampolíny sú z nerezovej ocele a sú ochránené silným lemom. Vnútorná výplň tohto lemu môže slúžiť ako penový vankúš pružín. Lem chrániaci pružiny trampolíny je z PVC materiálu a je ochránený UV filtrom proti slnečným lúčom.
 

Skákacie materiál a jeho prevádzka

Veľmi kvalitný elastická materiál PP Mesh zaručuje ten najlepší odraz a príjemný dopad každého malého letca. Materiál vyrobený v USA je chránený UV filtrom proti slnečným lúčom a proti vode, či vetra.

Trampolína je vhodná na vonkajšiu prevádzku od apríla do októbra. Nie je potrebné ju zakrývať alebo upratovať v tomto období. Kvalitný materiál prečká nepriazne počasia v teplejších častiach roka. Vo zvyšných mesiacoch je vhodné vonkajšiu trampolínu uskladniť na suchom, teplom mieste pre stálu kvalitu a pevnosť materiálov.

Obsah balenia trampolín

Pri nákupe trampolíny z našej ponuky dostávate plný servis. Všetky naše trampolíny spĺňajú európske normy. Trampolíny majú platné certifikáty nemeckej skúšobne TÜV NORD. Balenie obsahuje trampolínu požadovaného priemeru, ochrannú sieť, ktorá zaručuje bezpečnosť pri skákaní a samozrejme aj potrebné náradie na vypnutie pružín trampolíny tak, aby skákanie bolo čo najzábavnejšie.

Montáž trampolíny je podľa priloženého návodu jednoduchá a rýchla.


Hore