Premýšľate, ako spríjemniť vášmu dieťaťu vonkajšie radovánky? Chcete, aby bolo vaše dieťa pohybovo nadané a malo celkovú pružnosť tela? Najvhodnejším riešením je jednoznačne obstaranie trampolíny. Každé dieťa láka skákanie, poskakovanie a lietanie na trampolíne. Pevná konštrukcia, rýchla inštalácia a cenová dostupnosť trampolíny zabezpečí neopakovateľnú zábavu pre vaše dieťa kedykoľvek bude chcieť. Neváhajte a vyberte tú najlepšiu trampolínu pre vaše dieťa.

Premýšľate, ako spríjemniť vášmu dieťaťu vonkajšie radovánky? Chcete, aby bolo vaše dieťa pohybovo nadané a malo celkovú pružnosť tela? Najvhodnejším riešením je jednoznačne obstaranie trampolíny. Každé dieťa láka skákanie, poskakovanie a lietanie na trampolíne. Pevná konštrukcia, rýchla inštalácia a cenová dostupnosť trampolíny zabezpečí neopakovateľnú zábavu pre vaše dieťa kedykoľvek bude chcieť. Neváhajte a vyberte tú najlepšiu trampolínu pre vaše dieťa.

Celý text
Zoradiť podľa
10 produktov

Chcete kúpiť trampolínu a nie ste si istí, kde a aký typ?

Najprv je nutné uvedomiť si, koľko miesta nám trampolína zaberie, prípadne koľko miesta pre ňu chceme obetovať. Potom môžeme vyberať podľa rozmeru. Ďalším kritériom pre výber je nosnosť. Všeobecne platí, že čím je väčšia trampolína, tým je väčšia aj jej nosnosť. Nemusí to byť samozrejme pravidlom.

Väčšina predajcov svojim zákazníkom zamlčuje fakt, že podľa EU normy je zakázané na trampolíne skákať viac ako jednej osobe. Je ale pravdou, že väčšina našich zákazníkov túto skutočnosť nedodržiava a myslia si o normách byrokracie v EÚ svoje. Trampolína sa využíva na 100% a veselo na nej skáče aj niekoľko detí súčasne. Mali by sme teda vyberať trampolínu, ktorá bude mať čo najväčší možný rozmer a nosnosť. Ďalším kritériom je, samozrejme jej bezpečnosť.

Ako poznám, ktorá ponúkaná trampolína je bezpečná?

Najlepšie by bolo, samozrejme, vyskúšať si trampolínu ešte pred nákupom. Ak to však nie je možné, odporúčame vyberať tramplíny s certifikáciou od firmy TÜV, a tiež tie od predajcov, ktorí poskytujú všetky podrobné informácie o parametroch. Nutné je vždy vyberať trampolíny s ochrannou sieťou a nikdy ju nepoužívať bez nej. My ponúkame trampolíny výhradne s ochrannou sieťou s certifikáciou TÜV, ale predovšetkým s vysokou nosnosťou a overené predajom 8 rokov na našom trhu. Máme niekoľko tisíc spokojných zákazníkov! Sú vyrábané na našu zákazku a neustále zlepšované na základe našich podnetov a podnetov našich zákazníkov.

Je trampolína skutočne zábava bez hraníc?

Skákanie na trampolíne je zábavou nielen pre tých najmenších, ale často sa stáva „zdravou“ drogou celej rodiny. Je to zábava aj pre dospelých, ktorí sa pri skákaní na trampolíne vrátili do detských čias. Trampolíny nezaťažujú našu chrbticu a kĺby.

Dostanem kedykoľvek náhradné diely a príslušenstvo?

Predávame nielen samotné trampolíny, ale aj náhradné diely na trampolíny, ako sú napríklad ochranné kryty a pružiny, ktoré sa môžu užívaním opotrebovať a je nutné ich občas vymeniť. Rovnako tak ponúkame rôzne príslušenstvo pre trampolíny, ako sú ochranné siete, schodíky a ďalšie.

Výber trampolíny len podľa ceny?

Chápeme, že sa v dnešnej dobe zákazník snaží vybrať cenovo najdostupnejší tovar, ale nešetrite príliš. Iste zoženiete aj lacnejšie trampolíny, ktoré stoja niekde o pár eur menej, ale my ručíme 100% kvalitu a dávame vám garanciu, že za rovnakú cenu vyššiu kvalitu ako u nás nekúpite. Hovorí za nás rad ocenení a certifikácií.

Konštrukcia trampolín je základným faktorom

Pre bezpečné skákanie vašich detí, ale aj dospelých osôb je dôležité, aby boli časti trampolíny vyrobené z tých najkvalitnejších možných materiálov, ktoré trh ponúka. Naša ponuka obsahuje trampolíny, ktoré sú zhotovené z galvanizovanej ocele. Trubky i pružiny všetkých našich trampolín sú taktiež z tohto materiálu. Pozinkovaný rám zaručuje ochranu proti poveternostným vplyvom a predchádza korodovaniu rámu. Štyri dvojité nohy sú pevnou základňou pre tie najdivokejšie skoky, ktoré sa dajú na tejto trampolíne predviesť.

Pružiny trampolíny sú z nerezovej ocele a sú ochránené silným lemom. Vnútorná výplň tohto lemu môže slúžiť ako penový vankúš pružín. Lem chrániaci pružiny trampolíny je z PVC materiálu a voči slnečným lúčom je ochránený UV filtrom.

Materiál skákacej časti a jeho prevádzka

Veľmi kvalitný elastický materiál PP Mesh zaručuje ten najlepší odraz a príjemný dopad každého malého skokana. Materiál vyrobený v USA je chránený UV filtrom proti slnečným lúčom, vode i vetru.
Trampolína je vhodná na vonkajšiu prevádzku od apríla do októbra. Nie je potrebné ju v tomto období zakrývať alebo upratovať. Kvalitný materiál prečká nepriazne počasia v teplejších obdobiach roka. Vo zvyšných mesiacoch je vhodné, pre stálu kvalitu a pevnosť materiálov, vonkajšiu trampolínu uskladniť na suchom a teplom mieste.

Obsah balenia trampolín

Pri nákupe trampolíny z našej ponuky dostávate plný servis. Všetky naše trampolíny spĺňajú európske normy. Trampolíny majú platné certifikáty nemeckej skúšobne TÜV NORD. Balenie obsahuje trampolínu požadovaného priemeru, ochrannú sieť, ktorá zaručuje bezpečnosť pri skákaní a samozrejme, aj potrebné náradie na vypnutie pružín trampolíny tak, aby bolo skákanie čo najzábavnejšie.

Montáž trampolíny je podľa priloženého návodu jednoduchá a rýchla.


Hore