Certifikované ohňovzdorné party stany pre skutočných profesionálov zaručujú maximálne bezpečie vašich hostí. Plachty týchto party stanov sú certifikované podľa širokej škály noriem ako je EN 13501-1, DIN 4102 B1 / B2 a ďalšie, sú ošetrené špeciálnou nehorľavou vrstvou. Spoločne s vysoko kvalitnou konštrukciou zaručujú tieto ohňovzdorné párty stany špičkovú kvalitu bez kompromisov.

U profesionálnych akcií je potrebné, aby použitý párty stan vždy dokázal splniť požiadavky na celkovú svoju kvalitu. Nielen, že by mal byť konkrétny party stan dostatočne veľký, ale mal by logicky byť tiež bezpečný. A v tomto smere záleží nutne na niekoľkých faktoroch. Tým prvým je určite pevnosť samotnej oceľovej konštrukcie, akú party stany majú. Tým druhým aspektom je ale aj kvalita samotnej plachty, bez ktorej sa párty stany tiež nezaobídu.

Z hľadiska bezpečnosti sú ohňovzdorné najlepšou voľbou

Ak by sme spomenuli bežný nožnicový stan, tak u neho žiadne také bezpečnostné prvky nie sú. Podobne ich neponúknu ani obyčajnejšie záhradné stany. Práve takéto bežné záhradné párty stany sú konštruované hlavne za účelom ochrany klientov pred nepriaznivým počasím.

Vyberte si z našej ponuky

Kvalitný stan na párty by ale mal riešiť aj toto hľadisko, najmä ak plánujete veľa hostí. Stačí ohorok cigarety, prevrátená sviečka či zlá manipulácia s plynovým grilom, a môže byť problém. Takýto stan na párty však zabezpečí, že sa vašim hosťom rozhodne nič nestane. Samozrejme hoci môžete zvoliť aj party stany economy, vždy je lepšie ísť tou najprofesionálnejšie cestou. Napriek tomu sa ale nedá povedať, že by párty stany economy svoje kvalitné vlastnosti nemali.

Certifikované ohňovzdorné párty stany zaručujú bezpečie

Vďaka našim ohňovzdorným párty stanom môžete byť úplne v pokoji vy aj vaši hostia. Keďže má plachta na sebe silnú špeciálnu nehorľavú vrstvu, nemusíte sa obávať, že by stan zachvátil požiar. Táto voľba je vhodná pre všetky väčšie akcie a samozrejme aj niektorí usporiadatelia a podniky vyžadujú, aby boli party stany nehorľavé. Preto sú samozrejme stany v našej ponuke certifikované podľa viacerých smerníc, ktoré sú platné v rôznych krajinách. Medzi tie najzásadnejšie patrí certifikácia EN 13501-1 a DIN 4102.

 

Každá plachta party stanu prechádza kontrolou

Aby bola zaručená maximálna kvalita party stanu a dodržané normy pre certifikáciu, je každá plachta zvlášť kontrolovaná špeciálnou kontrolou kvality a následne na plachtu stanu umiestnená pečať kvality s dátumom kontroly. Vďaka tomu máte istotu, že váš party stan spĺňa všetky normy a predpisy.

 

Ohňovzdorný party stan má kvalitnú konštrukciu

Všetky naše nehorľavé party stany disponujú vysoko kvalitnou konštrukciou, ktorá je rovnaká, ako majú prémiové stany z našej ponuky. Majú teda zosilnené steny kovovej konštrukcie, vystuženú strechu a obvodový rám. Všetky tieto prvky robia stan extrémne pevným a odolným. To robí spoločne s nehorľavou plachtou z týchto párty stanov to najlepšie a najbezpečnejšie, čo môžete získať a čo vám bude slúžiť dlhé roky.

 

Aké varianty sú na výber?

V našej ponuke nájde ohňovzdorný párty stan s rozmermi 6 x 12 metra v mnohých farebných prevedeniach. Vy si tak môžete vybrať farbu, ktorá sa vám bude najviac páčiť, alebo najviac reflektovať váš zámer využitia. Takto obrie rozmery stanu ponúkajú nespočetné množstvo možností, ako party stan využívať. Vďaka ploche s rozmermi 72 m2 zo stanu môžete vytvoriť naozaj čokoľvek.

 


Hore