x

Certifikované ohňovzdorné party stany pre skutočných profesionálov zaručujú maximálne bezpečie vašich hostí. Plachty týchto party stanov sú certifikované podľa širokej škály noriem, ako je EN 13501-1, DIN 4102 B1 / B2 a ďalšie - sú ošetrené špeciálnou nehorľavou vrstvou. Spoločne s vysoko kvalitnou konštrukciou zaručujú tieto ohňovzdorné party stany špičkovú kvalitu bez kompromisov.

Certifikované ohňovzdorné party stany pre skutočných profesionálov zaručujú maximálne bezpečie vašich hostí. Plachty týchto party stanov sú certifikované podľa širokej škály noriem, ako je EN 13501-1, DIN 4102 B1 / B2 a ďalšie - sú ošetrené špeciálnou nehorľavou vrstvou. Spoločne s vysoko kvalitnou konštrukciou zaručujú tieto ohňovzdorné party stany špičkovú kvalitu bez kompromisov.

Celý text

Pri profesionálnych akciách je potrebné, aby dokázal použitý party stan vždy splniť požiadavky na celkovú jeho kvalitu. Nielen, že by mal byť konkrétny party stan dostatočne veľký, ale mal by byť logicky tiež bezpečný. A v tomto smere záleží nutne na niekoľkých faktoroch. Tým prvým je určite pevnosť samotnej oceľovej konštrukcie, akou party stany disponujú. Tým druhým aspektom je tiež kvalita samotnej plachty, bez ktorej sa párty stany tiež nezaobídu.

Z hľadiska bezpečnosti sú ohňovzdorné party stany najlepšou voľbou

Ak by sme spomenuli napríklad bežný nožnicový stan, tak tento žiadnymi takými bezpečnostnými prvkami nedisponuje. Podobne ich neponúknu ani obyčajnejšie záhradné stany. Práve takéto bežné záhradné párty stany sú konštruované hlavne za účelom ochrany klientov pred nepriaznivým počasím.

Vyberte si z našej ponuky

Kvalitný stan na párty by však mal riešiť aj hľadisko ohňovzdornosti, najmä ak plánujete veľa hostí. Stačí ohorok cigarety, prevrátená sviečka či zlá manipulácia s plynovým grilom, a môže prísť problém. Takýto stan na párty však zabezpečí, že sa vašim hosťom rozhodne nič nestane. Samozrejme, môžete zvoliť aj party stany radu Economy, vždy je však lepšie ísť tou najprofesionálnejšou cestou. Napriek tomu sa ale nedá povedať, že by party stany Economy nevynikali svojimi kvalitnými vlastnosťami.

Certifikované ohňovzdorné party stany zaručujú bezpečie

Vďaka našim ohňovzdorným party stanom môžete zostať úplne v pokoji vy aj vaši hostia. Keďže plachta stanu má na sebe silnú špeciálnu nehorľavú vrstvu, nemusíte sa obávať, že by stan zachvátil požiar. Táto voľba je vhodná pre všetky väčšie akcie. Samozrejme, niektorí usporiadatelia a podniky vyžadujú, aby boli party stany nehorľavé. Preto sú stany v našej ponuke certifikované podľa viacerých smerníc, ktoré sú platné v rôznych krajinách. Medzi tie najzásadnejšie patrí certifikácia EN 13501-1 a DIN 4102.

Každá plachta party stanu prechádza kontrolou

Aby bola zaručená maximálna kvalita party stanu a dodržané normy pre certifikáciu, je každá plachta zvlášť kontrolovaná špeciálnou kontrolou kvality. Následne je na plachtu stanu umiestnená pečať kvality s dátumom kontroly. Vďaka tomu máte istotu, že váš party stan spĺňa všetky normy a predpisy.

Ohňovzdorný party stan má kvalitnú konštrukciu

Všetky naše nehorľavé party stany disponujú vysoko kvalitnou konštrukciou, ktorá je rovnaká, ako majú prémiové stany z našej ponuky. Majú teda zosilnené steny kovovej konštrukcie, vystuženú strechu a obvodový rám. Všetky tieto prvky robia stan extrémne pevným a odolným. Toto všetko vám spoločne s nehorľavou plachtou zaručí z týchto party stanov to najlepšie a najbezpečnejšie, čo môžete získať a čo vám bude slúžiť dlhé roky.

Aké varianty sú na výber?

V našej ponuke nájdete ohňovzdorný party stan s rozmermi 6 x 12 metrov v mnohých farebných prevedeniach. Vy si tak môžete vybrať farbu, ktorá sa vám bude najviac páčiť, alebo najviac reflektovať váš zámer využitia. Takto obrie rozmery stanu ponúkajú nespočetné množstvo možností, ako party stan využívať. Vďaka ploche s rozmermi 72 m2, môžete zo stanu vytvoriť naozaj čokoľvek.


Hore