Bigjigs Čajový servis s bodkami Bigjigs Čajový servis s bodkami

39,00 €
Vypredané Sledovať dostupnosť

Môže sa hodiť

Bigjigs Toys Drevené hračky - Čajový servis s bodkami

Štýlový drevený čajový set obsahuje veľkú a malú kanvičku, dva hrnčeky s podšálkami, lyžičkami a cukorničkou. To všetko na krásnom bodkovanom podnose.

  • Rozmer balenia: 28 x 22 x 12 cm
  • Vek: 3+
O značke Bigjigs Toys

Bigjigs Toys drevené hračkárske jedlo je ideálne, aby pomohlo vášmu dieťaťu dozvedieť sa o význame zdravej a vyváženej stravy, odkiaľ pochádza naše jedlo a ako ho pripravujeme. Po skončení hry môže byť drevená strava uložená späť do praktického boxu a zaistená čistým posuvným vekom. Vyrobené z vysoko kvalitných, zodpovedne dodávaných materiálov. Zodpovedá súčasným európskym bezpečnostným normám. Anglická značka Bigjigs Rail bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala len výrobou drevených puzzlí. Majitelia vyrábali všetko ručne a s láskou v malom záhradnom domčeku a svoje výrobky predávali na trhu. Spokojní zákazníci výrobcov motivovali k mnohým ďalším nápadom a k rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky. Pribudlo zasielanie poštou a predaj cez katalóg. Spokojnosť a ohlas značky rástla, takže nasledoval veľkoobchodný predaj a pre udržanie výrobných cien presun a rozšírenie výroby na východ. Novú značku kvalitných a nápaditých hračiek si v Anglicku všimli ďalšie veľké predajné firmy. Dnes zostávajú Bigjigs Rail hračky vo vlastníctve rodiny s obrovskými skladmi v juho-východnom Anglicku. Spoločnosť aj naďalej dodáva svoje hračky širokej zákazníckej základni vo Veľkej Británii a v západnej Európe, podporená lojálnym, oddaným a tvrdo pracujúcim tímom zamestnancov. Všetky drevené hračky BigJigs Rail sú navrhnuté v Anglicku a vyrábané priamo tu, či vo východnej Európe a juhovýchodnej Ázii. Kvalita hračiek značky BigJigs Rail je testovaná a zodpovedá všetkým podmienkam pre predaj v EÚ a USA.

Parametre produktu: Bigjigs Čajový servis s bodkami

Názov parametra Hodnota
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 1 Kg
Výrobca: Bigjigs
Věk: 3+
Bigjigs Toys dřevěné potraviny - Krájení zeleniny v krabičce Bigjigs Toys dřevěné potraviny - Krájení zeleniny v krabičce
Hore