Kidkraft toustovač Espresso Kidkraft toustovač Espresso

39,00 €
Vypredané Sledovať dostupnosť

Môže sa hodiť

Kidkraft toustovač Espresso

S dreveným hracím setom si vaše deti môžu pripraviť chutné raňajky alebo večeru v podobe lahodných toastov. V balení nájdete drevený toustovač s chlebmi na opekanie, maslo, ktoré možno krájať, nôž a orieškovú nátierku vrátane pohára. Chlieb je do toustovača možné vložiť, následne vyskočí späť, ako pri klasickom toustovači.

  • Sada 8 ks
  • Odolná drevená a plastová konštrukcia
  • Pre deti od 3 rokov
O spoločnosti KidKraft

Holandská spoločnosť KidKraft je dizajnérskym výrobcom nápaditých hračiek a darčekových predmetov známych nielen pod touto značkou. Spoločnosť bola založená v roku 1968 a od začiatku bolo jej cieľom vytvárať charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedným z popredných výrobcov drevených hračiek a izbového vybavenia v Spojených štátoch, ktorý sa novo otvára celej Európe.

Vzhľadom k tomu, že spoločnosť KidKraft bola založená inžiniermi, sú ich návrhy výrobkov nad rámec toho, čo si dokážete predstaviť. To vyvyšuje ich produkty nad všetky ostatné svojho druhu a zvyšuje spokojnosť zákazníka. Spoločnosť je zameraná na prísne štandardy kvality. Všetky KidKraft výrobky sú testované, aby sa zabezpečilo, že sú v súlade s bezpečnosťou hračiek EN71 Standard.

Parametre produktu: Kidkraft toustovač Espresso

Názov parametra Hodnota
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.66 Kg
Výrobca: KidKraft
Materiál: Dřevo + plast
Vhodné pro děti: od 3 let
Kidkraft kávovar Espresso Kidkraft kávovar Espresso
Hore